Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Megvan a 2020. év egyik...

Megvan a 2020. év egyik Oscar-jelölt dala?

Figyelt kérdés

Eddig azt sem tudtam, hogy ki az a Billie Eilish, és nagyon válogatós is vagyok, de ez a szám szenzációs:



https://www.youtube.com/watch?v=GB_S2qFh5lU



Egymást követően a harmadik James Bond film lenne, amelyik elnyeri a legjobb betétdal díját.


2020. febr. 14. 09:03
 41/92 anonim ***** válasza:
28%
#40 Persze, hisz mainstream és sok rajongója van, de ez még mindig nem jelent semmit. Az ilyenek nem szólnak másról, csak arról, hogy épp ki van agyonsztárolva, nem a tehetségről. :)
2020. febr. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/92 anonim ***** válasza:
65%
Aha, győzködd csak magad! :)
2020. febr. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/92 anonim ***** válasza:
65%

He-he!


[link]


(A cikkhez előfizetés kell, azt meg kétlem, hogy bármelyik lúzernek lenne itt.)

2020. febr. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/92 anonim ***** válasza:
29%
Ejj ha, még a hvg-n is írnak róla? Ez aztán tényleg bemutatja, hogy mekkora tehetség...
2020. febr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/92 anonim ***** válasza:
62%
44-es, igen a HVG-n. A cikket feltehetően egy tanult, művelt, tapasztalt újságíró írta. Ez mind az, ami te sosem leszel. :) De nem is baj ez, kellene bolti eladók, hentesek, szobafestők, stb. is a világnak.
2020. febr. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/92 anonim ***** válasza:
33%

45#

Tehát ha egy újságíró leír valamit, az biztos, hogy igaz.

És még te nevezel másokat ostobának...

2020. febr. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/92 anonim ***** válasza:
65%
Igen, tudod az újságíró szakma úgy működik, hogy csak hiteles forrásból származó, megalapozott dolgokat írnak le. Természetesen fogalmad sincs róla, ezért segítek, egy hír csak akkor tekinthető hitelesnek, ha legalább két forrásból megerősítik. Kivéve, ha hírügynökség adja ki. Halálhír esetén legalább három forrás kell. Az újságírók tanult, felkészült emberek, legtöbbjük egyetemet végzett. Ez egy olyan intézmény, amit te legfeljebb csak takarítóként fogsz belülről látni. De nem magyarázom tovább már ezt neked, mert úgy sem érted meg, mert nem csak alacsony végzettséggel, hanem mellette alacsony intellektussal is rendelkezel.
2020. febr. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/92 anonim ***** válasza:
27%
#47 Tudod mennyi kamu hírt kitalálnak? Hajjajj... Ne légy már ennyire agymosott kérlek, a médiának csak a pénz számít.
2020. febr. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/92 anonim ***** válasza:
65%
Nem vagyok agymosott. Az egyik diplomám kommunikáció és média, igaz nem írott sajtó, hanem televíziós szakirány. Dolgoztam is a szakmában egy keveset. Azt gondolom, hogy az ide írogató akármelyik lúzernél jobban tudom, hogy mi folyik a médiában. De ezt ti úgy sem értitek, nem ti szintetek.
2020. febr. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/92 anonim ***** válasza:
29%
#43 És jujj, valaki annyira nagyra van magával, ki a tökömet érdekel, hogy előfizetős, ha ugyanazt el tudom olvasni máshol is, minek pazaroljam feleslegesen a pénzem ilyen szutykokra?
2020. febr. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!