Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nem tudom eldönteni, hogy jó...

Nem tudom eldönteni, hogy jó hangom van-e?

Figyelt kérdés

Általános iskolában ének tagozatos voltam, de ennek már több mint 10 éve és nem is biztos, hogy jelent bármit is. Amíg otthon laktam addig nem volt szabad se hangosan zenét hallgatni se énekelni. Eléggé kijöttem a gyakorlásból és azt is megkérdőjelezem, hogy egyáltalán van-e hangom. Próbáltam felvenni az éneke et és vissza játszani, de nem tudom, hogy csak beképzelem-e a hamisan szóló orrhangot vagy tényleg ilyen borzalmas lennék.

Most nyílt egy lehetőség a kórusban való éneklésre de nem szeretnék beégni. Sajnos nincs a környezetemben olyan aki reálisan meg tudná ítélni ezt. Mit csináljak? Nincs olyan program vagy alkalmazás ami segítene ebben?



2020. febr. 19. 13:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Én megmondom neked szívesen. Több szóló fellépés és közönségsiker után, szóval profi fül fogja hallani.
2020. febr. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!