Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mivel érné meg jobban foglalko...

Mivel érné meg jobban foglalkozni?

Figyelt kérdés
Dobolni vagy zenei producer lenni? Melyiket nehezebb megtanulni? Mindkettőt szeretem, szóval most az lesz ami jobban megéri. Mivel érek el többet az életben? Mivel keresek többet és hogyan? Mik az előnyei és hátrányai ennek a 2 dolognak ha komolyabban belekezdek? Úgy döntöttem hogy munka mellett szeretnék még pénzt keresni valamivel és ez a 2 hobbi áll legközelebb hozzám. Jó lenne valamelyiket elkezdeni. Pénzt is szánok a dologra
2020. febr. 19. 16:52
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Az a lényeg hogy találnom kell valamit amit szeretek és pénz is jön belőle.. Ez hobbi is valójában, de ha már hobbi akkor legyen haszon is belőle, vagyis helyettesítse a munkát. Mert mint mondtam képes vagyok törekedni hogy komolyabb szintre lépjek, csak azérr hogy abból keressem a pénzt amit szeretek
2020. febr. 20. 16:14
 12/13 anonim ***** válasza:

Ezt senki nem fogja itt neked megjósolni, hogy mi lesz veled, ha elkezded akármelyiket.

Lehet, hogy dobosként bekerülsz valami bandába, és jól keresel vele. És persze lehet, hogy nem.

Lehet, hogy elkezdesz zenét írni, és nagyon veszik majd, és lehet, hogy nem.

És persze mindkettő időt és energiát követel majd, nem keveset.


Írom mindezt úgy, hogy zenéből élek, dobolok, és zenéket is írok. De jósolni itt senki sem tud.

2020. febr. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A zenélés bármelyik részét nézzük, úgy működik, hogy van egy zenei hobbid smit nagyon szeretsz csinálni, és törekedsz arra hogy minnél jobb legyél. És probálkozol, csinálod és ha szerencséd van (hiszen rengeteg nagyon jó zenész van, leginkább szerencse kell hogy befuss) akkor talán keresel annyit hogy egy szegény életvitelt fenttarts. Ha meg olyan szinten csinálod, hogy kényelmesen (azaz egy gyengébb átlag fizetés), akkor az már a magán életed rovására megy, azaz már akkora ismertséget jelent, hogy nem az lesz mintha "sima" munkád lenne. És ugyan úgy rengeteget kell vele dolgozni. Hiszen nem annyiból áll, hogy elmész koncertezgetni, néha gyorsan összedobtok egy ketralbumot és gazdag leszel.
2020. febr. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!