Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Többkutyás gazdik! Nem érzitek...

Többkutyás gazdik! Nem érzitek úgy, hogy az egyik kutyátokat jobban szeretitek? Sosincs gond abból hogy többel kell foglalkozni úgyanúgy/egyszerre?

Figyelt kérdés
2015. márc. 25. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Én mind kettőt szeretem és nincs abból gond hogy foglalkozok
2015. márc. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

De úgy érzem, de nem gondolom, hogy ez elítélendő. Mivel ő az első kutyám, aki 10 éves korom óta velem van, kétszer volt életveszélyben, így erősebben kötődök hozzá, mint a másik kettőhöz. A második meg a középső gyerek szindróma áldozata szerintem. A naggyal azért törődök mert már öreg, a kicsivel azért mert kicsi, szegény középső meg ilyen boncsánat, hogy élek típusú, soha semmi gond nincs vele, szinte észre sem lehet venni, kép is alig készül róla, mert mindig a másik kettővel van valami érdekes.

De amúgy nem okoz gondot foglalkozni velük, különben nem is vállaltam volna be.

2015. márc. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk macskáink vannak - úgy van "elkönyvelve", hogy az egyiket én, a másikat anyám szereti jobban, mert az egyik kezdetben (hónapokig) kifejezetten kerülte anyámat, a másik meg sokkal inkább "hozzá húzott"... Idővel talán "kiegyenlítődtek" a viszonyok, néha direkt azzal foglalkozom (egy picit) többet, amelyiket elvileg "kevésbé" szeretem, mintegy "kompenzálok":S Apró dolgok: pl. ügyelek arra, hogy ha elmegyek mellettük, váltott sorrendben simogassam meg őket, ne mindig az egyiket vagy másikat először.
2015. márc. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 sippara ***** válasza:
Nem érzem úgy, hogy bármelyiket jobban/kevésbé szeretném. Ég és föld a két kutya másra is fogékonyak, másképp is kell őket kezelni, de imádom mindkettőt a saját erősségeivel és hülyeségeivel együtt :)
2015. márc. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
3 kutyám van, az első kutyámat szeretem a legjobban. Tudatosan igyekszem kiküszöbölni, hogy emiatt elkényeztessem, mert olyankor egy elviselhetetlen kis görcs, most már jobban megy, régen gázosabb volt. Egyik haverom el is nevezte aranyf-szú kutyának:D
2015. márc. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A foglalkozást egyébként nem befolyásolja, a huskymat többet futtatom, a másik kettővel pedig sokat labdázok, gyakorlok, mert nekik arra van inkább igényük. Szóval az érzelmeimet teljesen el tudom választani az értelemtől.
2015. márc. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
6 kutyánk van. Mindegyik mentett, rossz körülmények közül, mindegyiket imádjuk. 10 hónapja került hozzánk egy hármas stádiumú patella ficamos pincser keverék szuka, 3 órás műtéttel rakták helyre a lábát, utána hónapokig jártunk többféle terápiára, rettentően hozzám nőtt, igazán jól összecsiszolódtunk, kissé már túlságosan is. Mivel elkezdett a fejünkre nőni, így amikor teljesen rendbe jött, szépen beállítottuk a falkarangsorba, nehéz volt, bár inkább nekem, ő hamar igazodott. Mindegyikkel ugyanannyit foglalkozunk, bár nyilván őt, akiről írtam, nem visszük 6 órás sétára, mert nem bírná a lába.
2015. ápr. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!