Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Srácok, mi az a zene, amit...

Srácok, mi az a zene, amit imádtok hallgatni, de szégyellitek?

Figyelt kérdés

Imádjátok, de ciki, mert mondjuk túl csajos zene, túl romantikus, nyálas, esetleg mert az énekes olyan, hogy... vagy valami más.

Szeretitek, hallgatjátok, de nyilvánosan osztály előtt, kollégák előtt, vagy egyebek előtt ezt be nem vállalnátok.



#zene #ciki #bevállalás #ciki zene #bűnös élvezet
2020. febr. 21. 20:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
#10 Nem tudom, tudod amikor a lány osztálytársaid elkezdik nyomtatni ettől a Billie Eilishtól ezt az "ájem de bed gáj'-t a fiúk meg valami névtelen rappertől ezt az "úgy nyalod, hogy la la la"-t, te pedig... "ÁÁÁJ KEN SZÍÍÍ KLÍÍRLI NÓÓÓV"
2020. febr. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
nyomatni*
2020. febr. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nincs olyan.
2020. febr. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Egy igazi férfi nem szégyelli az ilyet! Hallgatja ami jó neki! Leszarom, hogy más mit gondol arról, hogy mit hallgatok! Nem másoknak pózerkedem az életben! azt meghagyom a lelki szegény megfelelési mániás senkiknek!
2020. febr. 22. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem szégyellem, de biztos lenne a haverok, vagy a kollegák között, aki viccet csinálna belőle, így viszont nem is reklámozom, nálam Madonnától a Ray of Light egy olyan album, amit a saját stílusán belül nagyon igényesnek és élvezhetőnek tartok, meg még van néhány "nyálasabb" popszám a 90es évekből, amiket, mint metálzenét kedvelő emberke, szívesen meghallgatok.
2020. febr. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
[link] Az eredeti Evanescence-bring me to life a jó, sokkal jobb mint ez a fuvolázó majomkodás. Imádom régen még nagyob rajonngója voltam amiképp a Texasnak is. De én inkább a magyarok közül említenék olyat amit nyilvánosan nem hallgatnék, mert sztem nem illik hozzám. Romantic-vágyom rád(A feldolgozott meg a régi verzió is): ő az nem vok rasszista és nem is leszek, nem is voltam, sose leszek az, de ha másvalaki az, akkor hüledezhet nagyokat
2020. febr. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Talán John Mayer-t mondanám. De nem igazán érdekel ha más húzza rá a száját.
2020. febr. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Én nekem a musical zenék a kedvenceim, de mivel a musicalről az a közismert megállapítás, hogy homoszexuális (nem ezt a szót akartam írni, csak a weblap nhem engedélyezi a b betűs szót), ezért nem nagyon verem nagy dobra
2020. márc. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!