Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Spotifyra mikor jön a HiFi?

Spotifyra mikor jön a HiFi?

Figyelt kérdés

Spotifyt használtam jó ideig, de más javaslatára kipróbáltam a Tidalt, és szinte mérhetetlen a különbség.Szinte életre keltek a zenék :D

Olyan hangokat fedeztem fel a kedvenc zenéimben amiket eddig nem is hallottam.

DE.... azért felhasználói felületben, lejátszási listákban, ajánlásokban stb a Spotify veri az összes streaming appot.

És most nem tudom eldönteni melyik legyen :/ Tidal vagy spotify

De a kérdésre visszatérve, várható HiFi előfizetés Spotifyra ?



2020. febr. 26. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem nagyon használom a Spotify-t, de a beállításoknál van egy olyan, hogy "Streamelés minősége", és az egyik opció az, hogy "Rendkívüli", de csak Prémium előfizetőknek. Ilyesmire gondoltál?
2020. febr. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Bocsi, most láttam a válaszodat.

Nem teljesen.

a "rendkívüli" az náluk csak 320kbs bitrátájú zene, szemben a konkurenciákkal, ahol flac 1411kbs bitrátájú zenéket lehet streamelni.

És a nagyon nagy különbség van a kettő között.

2020. márc. 9. 20:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos erre van igény. Manapság az emberek jelentős része laptop/telefon hangszóróval, párezres fülessel hallgat zenét, amin nem veszel észre különbséget a 320 kBit-es mp3 és a lossless flac között. Nekem egy kb 20 éves házimozim van, nem audiofil, de nem is a belépőszint. Na azon tényleg életre kel a lossless zene az mp3-hoz képest. De manapság ez elhanyagolható, a stream meg tömegeknek van szánva. Én meg megveszem a kedvenceim CD lemezeit, feltekerem a hangerőt és szinte olyan lesz, mintha előttem játszanának.
2020. márc. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy darabig tuti nem várható, megvan a pénzük így is.


Ha a Tidal nem jött be esetleg még nézd meg ezeket:

[link] - leginkább komolyzene de van azért más is

[link]

[link]

2020. ápr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!