Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Üdv mért szakad el a legalsó...

KockaC1999 kérdése:

Üdv mért szakad el a legalsó e húr?

Figyelt kérdés
az a problémám hogy körulbelül egy 2 hete húroztam ujra a gitáromat (elektromos szólógitár) és probálltam más fajta hangolásokat és fél hangal lejjeb hangoltam a hurokat de csak a legalsó e hur szakadt el ugyan ez volt a multkor csak akkor a hangszer uzletbe rakták fel a húrt szoval nem tudom mi lehet a baj a gitár egy Geryon kst 200 stratocaster a húr ami rajta van egy ernie ball 2223

2020. márc. 3. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
12-es húrt vagy 11est használj. A 9es tényleg két hétig bírja, biztos metalos vagy...
2020. márc. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Eddig is fennált az e húr szakadása? Ha igen, lehet hogy vág a híd. Esetleg a vastagabb hurral is érdemes lenne bepróbálkozni. Vagy a pengetőd nyesi a húrt, sok minden lehet
2020. márc. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2. Amióta megvettem ez volt 2. Húr cserém az elso meg a gyari hurokkal volt de ott se igazan hur szakadas vokt hanem engedett az e hur akkor elvittem ujrahuroztatni es kb 2 hete kellet cserelnem mert elszakadt az e hur ugyan igy es akkor is lefele hangoltam
2020. márc. 3. 23:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Ott kéne megnézni ahol szakad, ha a hídnál akkor azt a felfekvési pontot, lehet valami sorja miatt nem elszakad, hanem elvágja.. nem a húrvastagság vagy a hangolás csinálja ezt. hanem valami mechanikus probléma lehet a háttérben.
2020. márc. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a híd vágja akkor.
2020. márc. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
rendben megnézem és köszönöm a segítséget :)
2020. márc. 4. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!