Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gáz, ha 22 évesen Mike Oldfiel...

Gáz, ha 22 évesen Mike Oldfield zenéket hallgatok?

Figyelt kérdés
22/f Ezek a mai zenék borzalmasak, tömegtermék az összes. Régebbi Mike Oldfield zenéket szívesebben hallgatok. Ez gáz?
2020. márc. 9. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz?

1. Mindenki azt hallgat amit akar, ami tetszik neki.

2. Mike Oldfield az egyik valaha volt legnagyobb zeneszerző és zenész, hatalmas szerzemények köthetőek hozzá, én is imádom. Az ha minőségi zenét szeretsz sohasem lehet gáz.

2020. márc. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
Van néhány jó számuk, de szerintem a '70-es, '80-as éveket tekintve nem ők a legjobbak, hanem a Queen, a Pink Floyd, vagy David Bowie.
2020. márc. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
45%
Mivel egy olyan világban élünk,aki értéket próbál képviselni azt lenézik.Így akár lehet gáz is.
2020. márc. 10. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz, az még zene volt a mai zajokkal ellentétben, tisztelet a kivételnek.
2020. márc. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Alex Fly ***** válasza:
100%
Az a gáz, ha valakiben felmerül, hogy gáz lenne az igényes zene hallgatása. Az, hogy 22 éves korodra eljutottál idáig, inkább tiszteletet érdemel.
2020. márc. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Én speciel sz*rok másokra, nem érdekel ki mit hallgat, meg engem sem érdekel ők mit gondolnak rólam. Ha bömböltetem a "Poison Arrows-t", akkor bömböltetem. 😊
2020. ápr. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz. Az a gáz aki szerint gáz. Én 13 éves korom óta hallgatom, most vagyok 16.
2021. júl. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!