Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tetszik nektek ez a dal?

Tetszik nektek ez a dal?

Figyelt kérdés

Én ezt hallgattam nagyon sokat, amikor szakítottam a barátnőmmel.


[link]



2020. márc. 29. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Valami borzalmas
2020. márc. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert nem érted, hogy miről szól, drága barátom. Ha értenéd, akkor másképp vélekednél, ebben biztos vagyok. Olyan ez, mint amikor egy amerikai meghallgat egy magyar rappet, kb. ennyit ért belőle. Sok magyar mégis azt mondja, milyen jó magyar rapp zenék vannak. Mert értik, miről szólnak, azért mondják.
2020. márc. 29. 12:13
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Eldöntendő kérdést tettél fel,valamint véleményt kértél. Ha valaki negatívat ír,mégsem tetszik...akkor miért kérdezed?

Ha valaki nem bírja a rap zenét,annak nem fog tetszeni. És elég kevesen értik a szövegét is,de mivel dallama sincs,csak egy ütemre magyaráz,így élvezhetetlen. Nekem se jön be, sry.

2020. márc. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nincs dallama? Mi vagy te, valami botfülű? Mindegy is.
2020. márc. 29. 20:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Eléggé trollkodás szaga kezd lenni ennek, kérdező... tipik szórakozásból való provokáció...
2020. ápr. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!