Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hybe felhajtás- mi történik?

Hybe felhajtás- mi történik?

Figyelt kérdés
Mi történik? Annyit tudok hogy nagy a felhajtás, kb mindenki erről beszél és asszem köze van a BTShez

máj. 10. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mire vagy kíváncsi pontosan?

Amiről én legutóbb hallottam az a New Jeans kiadójának CEO-jával kapcsolatos balhé volt. Ő szivárogtatott ki infókat a többi hybe alatt lévő bandáról, hogy szabotálja a céget.

máj. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%
Nemtudok semmirol
máj. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg az, hogy a HYBE alatt van egy kisebb vállalat/cég, az ADOR(mert maga a HYBE ezekből áll). Az ADOR vezetője Min Hee-jin, aki a bevétel 20 százalékát kapja meg, a HYBE pedig a 80 százalékát. Az egész balhé abból tört ki, hogy Min Hee-jin át akarta venni a hatalmat az ADOR fölött, hogy övé legyen a bevétel nagyobb része vagy akár az egész. Ebből persze született egy konferencia, amin Hee-jin könnyeket ejtett, és a BTS-t azzal vádolta, hogy lemásolta az ő ötleteit és koncepcióját. Nos, az ILLIT-et is plagiarizációval vádolta, de mivel a BTS-ről kérdeztél, arról írok. Azzal gyanúsította Bang Si-Hyuk-ot (a BigHit CEO-ját, a BTS létrehozóját stb.), hogy mindent tőle vett, tőle másolt, majd ezután azt kezdte el bizonygatni, hogy ő ilyet sose mondott, és mindenki ellene próbál cselekedni.

Nem értem, hogy a BTS-t miért kellett belevonnia, hiszen a katonaságban vannak, ráadásul a BTS már a kezdetek óta (2013) teljesen egyedi.

máj. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves #3as erre gondoltam köszönöm
máj. 18. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!