Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudtok olyan magyar black...

Tudtok olyan magyar black metal zenekart, amik nem keresztény ellenesek vagy kifejezetten vallásosak?

Figyelt kérdés
Mostanában kezdem megszeretni a black metalt, viszont a sátánista, keresztényellenes vonalat nem szeretem, ezért többnyire külföldi unblack metalt hallgattam eddig. Viszont most olyan zenekart keresnék, ami magyar, és vagy unblack metalt (white metal, kereszény black metal) játszik vagy sima blac metal, de nem támadja a vallásokat.

#rock #keresztény rock #keresztény metál #black metál #unblack metal #white metal #keresztény metal #antestor
2020. ápr. 1. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a black metal zenekar a sátánt élteti, akkor elfogadja a keresztény dogmákat! Hiszen a kereszténység főellenségképe a sátán, ezáltal a black metal zenekar is a keresztény világnézetbe helyezi magát azzal, hogy isten ellenségét a sátánt választja!
2020. ápr. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A keresztény black metal egy baromság, nem lehet valami egyszerre fekete és fehér. Eddig a Reverorum ib Malacht-on kívül nem hallottam semmit ami belefért volna ebbe a kategóriába úgy, hogy ne legyen röhejes. De a témánál maradva itthoni zenekarok közül pl. az Ahrimant tudom ajánlani, a dalszövegeik inkább ez ősi természetvallások felé húznak, nincs benne semmilyen keresztényellenes él. De nem keresztények.
2020. máj. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem the a keresztény metált keresed, christian rock/metal néven befutó.
2020. szept. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a sátánnak van igaza
2021. márc. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!