Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek Melanie Martinezne...

Szerintetek Melanie Martineznek egyedi stílusa van?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 6. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem igazán, próbál kitűnni ezzel a goth meg barbibaba stílusával, de ennyi, hallottam már sokkal jobbakat is hasonló stílusban, olyanoktól is, akiknek nem éppen ez a stílusuk.
2020. ápr. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

zeneileg biztosan nem, szerintem se. a témái legalább képviselnek egy stílust, de az se annyira eredeti. de babaházas klipje tényleg jó, csak az nem az ő érdeme.

#1es tudsz ajánlani hozzá hasonlókat akik jobbak?

2020. ápr. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8%
#2 Pl. Aurora Aksnes vagy Bea Miller. Szerintem.
2020. ápr. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
köszi köszi :)
2020. ápr. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, meg utolsó előtti...

Mennyi kbsztt ldiótát ismertek xD

2020. ápr. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Hát régebben egyedi volt mostmár sok embernek van hasonló stílusa. Én imádom ♡´・ᴗ・`♡
2020. máj. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A "fuck" és "shit" szavak gyakori emlegetését nem nevezném különleges dolognak. Bármelyik rapper (vagy összességében bárki) csinálhatja. Zeneileg sem egy nagy durranás sztem, gyakorlatilag bármelyik "alternatív pop" énekesnő (ld. Halsey, Marina and the diamonds, stb...) ugyanígy énekel. Szerintem. Szigorúan saját vélemény.
2022. dec. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!