Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Blackpink miért ilyen népszerű?

Blackpink miért ilyen népszerű?

Figyelt kérdés
Jobbak, mint Ariana Grande szerintetek?

2020. ápr. 7. 07:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés, tudtommal asszem egy Koreai hip-hop csajbanda, nem? Egy számukból egy kis részt hallottam csak egy videóban, valami ilyesmi volt a szövegben, hogy "let's kill this love", de majd meghallgatom őket jobban, hogy jobbak-e Arinál.
2020. ápr. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobbak, de ízlés kérdése, teljesen más világ!
2020. ápr. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Jóval szimpatikusabbak, mint Ariana Grande, azonban egy valamit még mindig nem értek ebben a bizonyos k-pop iparban (meg persze nyugaton sem): élőben a létező összes performanszukat full playbackről nyomják, - persze, a koreográfia elég attraktív, de szerintem ha az ember énekesi, és nem táncos pályára adja a fejét, a valódi tehetség megcsillogtatása lenne a cél élőben is, mint az előadó feladata, és a tánc, ugrálás lehetne kevesebb pont azért, hogy az hang minél magasabb minőségű legyen, ne csak lihegve tátogás.

Hogy miért népszerűek? Személyiségben (persze, a publikum csak arról tud nyilatkozni, amit különböző platformokon lát róluk, a valós személyiségüket senki nem ismeri) sokkal pozitívabb képet látnak a fiatalok, mint amit a nyugati, magamutogató, egocentrikus celebecskék művelnek. A fiataloknak és mindenki másnak mi jut eszükbe, ha rájuk néznek? Aranyos, mosolygós, kedves arcú ázsiai lányokat, akik szívesen és őszintén beszélnek a velük történt eseményekről. Az interjúk, kis beszélgetős YouTube filmek alapján nem találtam bennük semmi kivetnivalót, ami alapján elítélhetném őket. Az öltözékük is inkább cuki, pont, mint egy öltöztethető játékbabáé, - egyáltalán nem az a karakter, hogy minél többet mutassanak magukból, mert még a lengébb ruháiknál is a fő hangsúly inkább a kreativitáson, a kevésbé “realisztikus”, kissé rajzfilmfigura-szerű szabásvonalakon van.

Az biztos, hogy Rosé hihetetlen tehetséges lány gyönyörű hanggal. Lisa pedig szerintem amerikai és európai aktuális műfajkirálynőket megszégyenítően rappel. Jisoo hihetetlen aranyos lány, - bár rekedtesebb a hangja (régen nem volt ennyire durván! jól megkínozhatták szegényt 😳), szerethető lány. Remélem, idővel rendbe jön ezen a téren, mert nagyon jól elő tudja adni az érzelmeit. Jennie pedig egy igazi vezető egyéniség, azonnal lerí róla, hogy ő a főnök, összetartja a csapatot.

2020. ápr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen mindenki maga dönti el, hogy melyik tetszik neki jobban.

Én személy szerint a BLACKPINK-et jobban szeretem. K-pop fan vagyok.

2020. júl. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
Én Arianat jobban szeretem. A Blackpink se Blackpink már. Hogy miért? Mert ez a how you like that című számuk konkrétan csak Jennirol szól, meg Lisarol. A többi tag meg le van nézve. Rendesen rosszul vagyok már hogy mindenhol Jennie szól amikor Rose sokkal tehetségesebb tőle. Nem hiszem hogy sokáig lesznek képesek együtt lenni. Amúgy a kettő teljesen más mert Ari szólóban van még ők csapatban. De lesz közös együttműködésük szóval majd hallhassuk őket közösen is.
2020. aug. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
Sokkal jobbak
2020. dec. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Teljesen más világ, úgyhogy ez ízlés kérdése, én személy szerint jobban bírom a Blackpink-et. (Kpop stan vagyok.) Kedvencem Lisa💛 és Rosé🌹.
2023. júl. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Simán jobban mint Ariana Grande még gazdagabbak is és sokkal több nezetseg feliratkozo stb meg sorolhatnám pl:A balckpink lányok sokkal szebbek nekem Lisa a kedvencem de mindenkit imádok jobban mint Istent aki én nem is hiszek és már voltam Londonban egy koncert cseszett jó volt! És mi a 3.sorba ültünk olyan jó volt basszus ajánlom mindenkinek de amúgy fent van yiutubon egy kis reszlet amit levideoztam meg instán nem fogom megmondani a nevem találjátok ki amúgy SOKKAL JOBB CSILLIARDDAL
nov. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

És a BLACKPINK nem csak nyiheg meg ugrál rendes koreográfia pl Lisa már 4éves kora óta táncol

Meg a többiek is de ők nem annyira régebb óta mint Lisa de nagyon komolyan veszik! És a Yg sem akarna őket el egedni mert hihetetlen hogy hova jutottak nezedd csak meg most hol tartanak és a hangjuk kiváló főleg Rosénak aki a fő vokál és nem fő táncos de valamilyen rohadt jó hangja van még persze ott van Jisoo is akinek szintén jó hangja van ő meg a vizuális és a vezér vokalista ott van Lisa aki mindenkinél a legnépszerűbb idol aki a blackpinkben a Fő táncos és makne meg vokál és vezér rapp

Ott van persze a hihetetlenül sexy Jennie aki nagyon jól rappel és jó ének hangja van O a fő rapper és ének és persze cuki is

nov. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Amúgy nem mindannyiuk Ázsiai aki ezt írta hogy mosolygós kedves stb

Hanem


Lisa:thai,Thaiföldön született Bangkookba

Jennie:Új-Zélandon született de a szülei koreaiak ezért koreai verfolyik benne

Rosé szintet újzélandon született ausztráliába nőtt fel de szülei szintén koreaiak

Ott van Jisoo aki a tökéletes full Koreai (Dél)

nov. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!