Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ismeritek azt az albumot ami...

Wolwex kérdése:

Ismeritek azt az albumot ami komolyzenei válogatásokat tartalmaz madárcsicsergéses, esős, stb. hangokkal?

Figyelt kérdés

Volt gyerekkoromban egy kék színű borítással rendelkező ilyen relaxációs CD-nk (a tok is kék volt) amin olyan szamok voltak mint; Debussy - Clair de lune vagy Beethoven - Moonlight sonata meg talan vm lullaby, és a számok elején/középén/végen madárcsicsergés, esőerdő, patak, vihar hangok voltak. Rémlik valami, talán Awakening volt az album címe. Természetesen hosszas keresgélés után sem találtam...


Ráismert így valaki? Vagy bármi ötlet?



2020. ápr. 7. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Talán a Nature Classics - Sea wave album volt az: https://www.youtube.com/playlist?list=OLAK5uy_mpeZIv5wi_hJwQ..


Spotify-on fent van, épp tegnap este találtam rá.

2020. ápr. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ez az..:/ Amit én keresek, az egy ilyen 1990-2005 közötti album. Nagyon jó ez is, amit te találtál, de amit én keresek annyiban másabb, hogy annál nem csak egymásra vannak pakolva a hangsávok. Ezen az albumon valaki mesterien komponálta össze az eső, madárcsicsergés, komoly zenei hangokat egy gyönyörű albummá..szóval még mindig nincs meg :(
2020. ápr. 9. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!