Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hallgat még valaki Blink-182-t?

Hallgat még valaki Blink-182-t?

Figyelt kérdés
Tini koromban (20 éve) sokat hallgattam őket és most utána néztem mi van velük milyen zenét tolnak és valami nagyon gyenge cucc. Ahogy láttam már Tom nincs is benne. Hallgatja őket egyáltalán valaki még?

2020. ápr. 11. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Én mai napig hallgatom,de a régebbi számaikat. Még a Plus 44-et meg AWA-t is. :)

Biztos hallgatják ma is,max az igazi nagy fanok.

2020. ápr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 gyömbér98 válasza:
Nekem anyám hallgatja sokat és végül velem is megszerettetett egy két számot (én most vagyok tinédzser) de csak a régebbi számokat hallottam szólni nálunk. Nem is tudtam, hogy még mindig ,,jelen vannak ‘’ a zeneiparban de ezek szerint csak egy halvány utánzata a régi valójuknak. Hát hiába...a hírességet nehéz elengedni.
2020. ápr. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én igen, de javarészt én is a régi zenéket.

A legújabb albumuk egy foshalmaz.

2020. ápr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Néha én is hallgatom őket, de csak a régi számaikat, a kicsit is újabbakal nem is foglalkozom igazán
2020. ápr. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, manapság milyen zenét csinálhatnak, de a Take Off Your Pants and Jacket korszakukat a mai napig szívesen hallgatom.
2020. ápr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, hát nekem az Enema of the state és a take of your pants and jacketről volt egy guitar songbookom és megtanultam az összes dalt kezdő gitároskent. Azóta már totál más stílusban nyomom, de büszkén felvallalom honnan indultam :D


Köszönöm válaszokat!

2020. ápr. 12. 20:56
 7/7 anonim válasza:

Jelen! Én a is a régi albumokat hallgatom, a kedvencem a Dude Ranch és a TOYPAJ. Az újakkal nem vagyok kibékülve.

Tini vagyok, apukám mutatta a bandát, a Green Day-jel és a Sum41-nal együtt, és nagyon megszerettem őket.

2021. febr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!