Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lady Gaga ezen döntésének mi...

Lady Gaga ezen döntésének mi az értelme?

Figyelt kérdés
Most olvastam hogy eredetileg tegnapelőtt, április 10-én jelent volna meg Lady Gaga új albuma, a Chromatica, de nem jelent most meg, az indoklás természetesen a koronavírus-járvány volt. Viszont én ezt nem igazán értem. A filmbemutatók, vagy sportesemények tekintetében teljesen logikus miért kell őket elhalasztani, de egy CD megjelenésére milyen hatással van a járvány? Nem tudnak az emberek otthon zenét hallgatni? Vagy mi köze a járványnak ehhez? Még csak az sincs hogy el kell menni érte a boltba, 2020-ban már a legtöbben a netről töltik le (Spotify, Amazon stb.) a lemezeket így ki se kell mozdulni otthonról se a beszerzéshez se a meghallgatáshoz. ont hogy most lenne szükség a sok unatkozó és depressziós embert szórakoztatni valamivel, erre tessék... Csak én nem találom ebben a logikát? Vagy ez már ilyen divat lett hogy bármihez nincs kedvünk kenjük a koronára? Nem értem igazán...

2020. ápr. 12. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Közel sem Lady Gaga az egyetlen aki eltolja a lemezének a megjelenését, más előadók is csinálják ugyanezt. És teljesen érthető okkal. Egy előadó bevételének jó része a turnézásból származik, sokkal inkább mint a lemezeladásokból. Márpedig a lemezek megjelenése után mennek jellemzően turnéra. Illetve a másik dolog az, hogy a streamelések is visszaestek a járvány miatt. Hiába gondolnánk azt hogy most több idejük van az embereknek, vagy unatkoznak és akkor több zenét fognak hallgatni, de mégis ennek az ellenkezője jött be.
2020. ápr. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ebben nem sok logika van. Turnézni meg lemezt kiadni nem ugyanaz. Nyilván majd koncert akkor lesz ha már nincs járvány, de a lemezt attól még ki lehetne adni. Semmi összefüggést nem látok, az emberek úgyis meghallgatják a dalokat mielőtt elmennek a koncertre.
2020. ápr. 12. 19:26
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig teljesen más új dalokkal turnézni, mint 1-2 éves számokkal. Elhiheted hogy van logika benne. Ha egy ekkora előadó úgy dönt hogy nem ad ki egy albumot, az egy megfontolt gazdasági döntés, amin valószínűleg több, nálam és nálad jobban hozzáértő ember dolgozott.
2020. ápr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
a turné miatt is (hisz egy 1 éves dal ki a fenét érdekel, bezzeg egy ki nem adott még nem hallott dal sokkal izgalmasabb) másrészt azt az albumot is egy csoportnak meg kell szerkeszteni és gyárban kéne gyártatni, tehát embereknek kéne ezért kimozdulnia.
2020. ápr. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy már mondták ez egy megfontolt gazdasági döntés, egy ilyen szituációban valószínűleg nem is lenne akkora sikere egy kiadott lemeznek mint normál körülmények között mivel az emberek hangulata nagyon nem kedvez ezeknek a dolgoknak.
2020. ápr. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!