Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Srácok, ez milyen felvétel?...

Srácok, ez milyen felvétel? Kamu? Olvastam a kommentek között, hogy 2012es, de végülis mindegy, mert szerintem már 2001 óta nincs hangja Axl-nek. Vagy jól titkolja.

Figyelt kérdés

[link]


Ezt találtam, és nem értem, hogy mi ez a felvétel!

Igaz, hogy nem 80-90es évekbeli itt a hangja, mert (legalábbis szerintem) éles, vágós, kellemetlen magas hangon énekli el végig a zenét, de legalább egy kicsit rekedten.

De ha megnézitek a 2001es koncertjét, ott is végig nyávogta az egészet.

2006ban megint valami rekedtebb hangon énekelt, de 2010es években megint nyávogott.

Bár nem értem, hogy miért, ha tud még néha így rekedten is énekelni.


Na ezért kérdem, hogy ez szerintetek igazi 2014 körüli felvétel ?


Meg aki volt személyesen a koncertjén, ott hallott rendesen előadott számot ?


(UI.: én egyébként imádom a Gunst, és épp ezért nem szeretem amikor nyávog Axl, pedig van annál jobb hangja is.)



#zene #hang #Axl Rose #Guns n Rose
2020. ápr. 17. 00:49
 1/4 A kérdező kommentje:

Na ?

Mi a véleményetek skacok ?

2020. ápr. 20. 22:58
 2/4 anonim ***** válasza:

Már miért ne lenne igazi???

Ne felejtsd el, hogy ő AXL ROSE. Beválasztották a világ legjobb énekesei közé, 5 oktáv a hangterjedelme. És mellesleg ma már 58 éves. 30 éve volt karrierje csúcsán, 10 évvel később pedig tele lett botrányokkal, sőt, vissza is vonult. Ebben a században kezdett újra reflektorfénybe kerülni, ami bizony elég siralmasra sikerült.

De mára már - "öregesen" ugyan - hozza a Guns feelinget a koncertjeiken, simán megéri rá elmenni, nézd csak meg őket. (insta)

Mindezek alapján elmondható, hogy minden egyes koncerten máshogy énekel. Vagy azért, mert be volt nyomva, vagy azért, mert nem érdekelte (volt, hogy a koncert közepén fogta magát, és lelépett). Mára már úgy tűnik lehiggadt.


Egy ekkora énekes, mint ő, valahol mindig őrült, és a mindennapi ember számára érthetetlen.

Nézd csak meg, minden olyan híres/hírhedt, valamiben óriási tehetséggel megáldott személy őrült és meg nem értett. Michael Jackson, Ian Gillan, Brian Johson, de hány ígéretes tehetség halt meg idő előtt, ami szintén nem véletlen: Bon Scott, Amy Winehouse, Jimmy Handrix, Janis Joplin, Kurt Cobain.

2020. ápr. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Különben itt hallható a legjobban, mekkora hangterjedelme van:

https://www.youtube.com/watch?v=D3Dva-fWXf8

2020. ápr. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt meg a változások:

[link]

2020. ápr. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!