Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Sia, Rihanna, vagy Adele?

Sia, Rihanna, vagy Adele?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 18. 04:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
81%

én legelőször Adele-t ismertem meg, tőle a Rolling in the Deep-et imádom, de a többi híresebb számát is szeretem,

utána Sia-t és Rihanna-t kb egyszerre kezdtem el felfedezni (nem olyan rég kezdtem el popot halgatni, azért ilyen fura a sorrend), Sia-tól jelenleg a Snowman a kedvencem, de a híres zenéit kb. mind szeretem, Rihannának kb 15 leghíresebb számát imádom (most), és a többi zenéjét is szeretem hallgatni.



Adele-nek nem sok zenéjét ismerem, bár hallgattam már háttérben, szerintem kellemesek, a híreseket meg jó énekelni, szeretem a dallamukat. Nem vagyok annyira dalszöveg-miatt-szerető típus (bárcsak lehetnék... de egyszerűen mindig az érdekes dallamú, magával ragadó hangulatú zenékhez térek vissza...), ezért nem is figyeltem meg annyira a dalszövegeit, a leghíresebb dalairól pedig annyit tudok mondani, hogy nem a legérdekesebb amit hallottam valaha, de egyáltalán nem a legalja.


Sia: sokat hallgatgattam mostanában a leghíresebb dalait, szerintem ezek bőven megérdemelték a népszerűségüket. A dalszövegeket jobban szeretem nála, mint Adele-nél, a dallamokat is, a hangulatukat sokkal, Sia hangja is nagyon tetszik. Adele-é sem rossz, sőt, de számomra Sia-é érdekesebb.


Rihanna: hármuk közül neki ismerem a legtöbb zenéjét, és jelenleg ő a kedvencem. dalszövegek terén ő a leggyengébb talán, mégis a dallam és a hangulat (főleg) nagyon el tud ragadni, és elég éneklős típus vagyok, szóval nekem ő a kedvencem :D



Szóval az én véleményem:

1. Rihanna

2. Sia

3. Adele


Dalszöveg:

1. Sia

2. Adele

3. Rihanna


Népszerűség szerint (Spotify):

1. Rihanna

2. Sia

3. Adele

2021. jún. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
81%
1. Rihanna, 2. Adele, 3. Sia
2021. dec. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!