Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rossz énekhangból is lehet...

Rossz énekhangból is lehet jót fejleszteni?

Figyelt kérdés

Most ezen gondolkodtam,hogy azt mondják senki nem születik énekhanggal. Írok egy példát,hogy mire gondolok. Nincs olyan hangom mint pl Billie Eilish-nak de elmegyek énektanárhoz és kiderül,hogy egy más műfajban vagy akár ugyanabban jó.

Akkor igazából mindenkinek lehetne jó énekhangja ha fejlesztené?

(Én nem töröm a fejem semmi ilyenen,csak úgy belegondoltam,hogy lehet egyébként lehetne jó énekhangom😂)


2020. ápr. 27. 01:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Èn abban a hitben élek, hogy mindenkinek lehet jó hangja- jó hallása viszont nem. Szóval nem feltétlenül hallja, mit hogyan kellene kiénekelni. De szerintem egy tanár biztos tud segíteni.

Én mondjuk metalt nem tudok énekelni, de a gothmetal áriás részei mennek.

2020. ápr. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát meg lehet tanulni jól énekelni, de a karakteres hangot nem igazán lehet itt utólag készíteni, az velünk kell hogy szülessen.
2020. ápr. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!