Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A kpop idoloknak muszáj...

A kpop idoloknak muszáj plasztikai műtétet debüt előtt? Nekem nagy az orrom és nem nagyon tudok semmit ahhoz képest hogy 10 éves koromtól szeretem a kpopot.

Figyelt kérdés

2020. máj. 7. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

De te amúgy sem lehetnél K-pop idol, mert Magyarországon élsz, max K-pop style H-pop idol. Amúgy nem. Az ázsiaiak bjosnak találják az európaiak kinézetét.


Az orrod méretének nincs köze ahhoz, hogy milyen zenét szeretsz. Nekem nincs nagy orrom, holott genetikailag lehetne, és j-pop-rajongó vagyok.

2020. máj. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mi az a H-pop?
2020. máj. 7. 13:57
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezt a szót én kreáltam a K-pop (Korean) és a J-pop (Japanese) mintájára, H-pop (Hungarian).


Amúgy ha már téma, te ismersz olyan magyar előadókat, akik hasonló stílusban énekelnek, mint a j vagy k-pop?

2020. máj. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem....
2020. máj. 7. 18:52
 5/9 anonim ***** válasza:
49%

A h-pop nem igen jo szerintem mert egyrészt azert van k-pop és j-pop utóbbi kevésbé hírhedt mert egyrészt egy teljesen mas műfajt és kultúrát visznek bele azaz nem csak énekesek hanem táncosok modellek kirakati bábuk valamint csak egy rétegre műfajra korlátozódnak! Nert pl egy pop énekes el énekel minden fele pop számot (sőt igazából a pop az egy nagyon tag fogalom amiben szinte minden Nem szélsőséges műfajú zene benne van) ezért is a kpop csak is koreai zenéket fókuszál valamint az erőltetett kultúrára és olykor mar túlzásokba szélsőségekbe megy at...

Na most ezt magyarban nem lehetne megcsinalni mert sokkal kevesebb a magyar pop zene valamint senki sem akkora hulye hogy bazari majmot csináljon magából ha mar befutott énekes lesz...

2020. máj. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16%
Mellesleg nem muszáj ha amugy nagyon szép de ha van testi hibája arcú hiba akkor muszáj! Azt is te ízletes ki lényegeben!
2020. máj. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#6 Te miket szedsz?
2020. máj. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Autokorrektor.... amugy utolso 😬
2020. máj. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél a következő Oli London vagy Kaachi, légyszi.
2020. máj. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!