Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mely idoloknak volt plasztikai...

Mely idoloknak volt plasztikai beavatkozása és milyen?

Figyelt kérdés
Ma láttam, hogy Yutának (nct) volt egy áll műtétje és elgondolkoztam, hogy még kiknek lehet. Tudom, senki se akarja kijelenteni, hogy ,nézzétek tiszta plasztika vagyok!,. Biztos van akin látszik, hogy javítgatott egy kicsit magán. Olyat is hallottam, hogy az SM nel minimum 2 plasztika kell vagy hát a legtöbb idolnak ott, ha csak egy duplaszemhély akkor is kell (tisztába vagyok vele, hogy rengetegnek meg van a monolid) Kép nem ,kötelező, de ha van azt nagyon megköszönném^^

2018. ápr. 2. 16:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Jesszus: szemhéJ
2018. ápr. 2. 16:33
 2/4 anonim ***** válasza:
18%
Heee???
2018. ápr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Skaiiripa ***** válasza:
Hát abból a jó sok koreai énekesből nehéz lenne felsorolni, aki érdekel arra keress rá. De az biztos, hogy 90%-nak már volt valamilyen beavatkozása, ez náluk még alapabb és megszokottabb, mint Amerikában, pedig az se semmi.
2018. ápr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Írd be hogy kpop idol plastic surgery googlebe, rengetegnek van. Szinte mindnek, persze van kivétel. Általában már a szerződésükben benne van hogy mit kell megcsináltatniuk, tehát sokszor nem is a saját döntésük hanem kötelezik őket rá mielőtt debütálnak. Úgyhogy hacsak nem találnak róla régi képeket nem is tudod hogy van neki mert mindig csak igy láttad.
2018. ápr. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!