Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Bandás pólók: Elég, ha hallgat...

Bandás pólók: Elég, ha hallgatod és szereted a bandát, amit viselsz, vagy fel kell tudnod mondani fejből a banda történetét és felsorolni az összes számukat?

Figyelt kérdés

Mielőtt még nekemesnétek: Azt én is gáznak tartom, amikor valaki úgy vesz fel egy bandás pólót, hogy kb azt se tudja, hogy az egy bandának a logója rajta... Vagy ha idáig ugyan eljutott, de soha nem hallgatja őket.

Kérsés, hogy hol van a határ a normál viselő, és a pózer között. Mert van pár bandás pólóm, amiket hordok, és hallgatom is az előadókat, kedvenc számaim is vannak tőlük, de nem tartom a kedvenc bandámnak őket, éppen ezért a háttérsztorijukat sem tudom, mert annyira nem érdekel. A zenéjüket szeretem, és ennyi.



2020. máj. 10. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Én nem értem ezt igazából, nem mindegy mit hord az ember? Mert nekem oly mindegy és nevetségesnek tartom az olyanokat, akik csak azért lenézik azt, aki egy olyan bandás pólót hord, amit nem is hallgat. Mi van, ha nem is hallott a bandáról, így nem is tudja, hogy az egy bandának a logója, csak megtetszett neki a póló, azért hordja? Túldramatizálják az emberek ezt már komolyan mondom. Szánalmas.
2020. máj. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ez nincs meghatározva. Ha te szeretnéd hordani, mert kedveled a bandát és a zenéjüket is, nyugodtan hordjad. Akkor veszel magadnak egy bandás pólót amikor csak van kedved. De ha most tényleg ilyen szigorúan kéne venni ezt a dolgot, szerintem már akkor is nyugodtan hordhatod. :3
2020. máj. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Azzal, hogy felveszel egy bandás pólót, vagy egyéb merch terméket tőlük, azzal az együttest támogattad, fizettél érte.

A H&M, Bershka jellegű üzletek portékáiról nem tudok nyilatkozni, de biztos vagyok benne, hogy valami halovány megállapodásnak kell lenni köztük, hogy felhasználják a logóikat, - különben illegális kategóriába ütközne az árusításuk, és nem tehetnének ilyesmit.

Értelemszerűen az ember olyan előadókat támogat szívesen, akiknek szereti a zenéjét, amihez kötődik és méltányolja a munkáságukat.

Véleményem szerint nem kell felmondani boldog-boldogtalannak az együttes összes évszámát, de a minimum, hogy teljes egyszerűséggel meg kell tudnod fogalmazni, hogy miért szereted őket, mit jelent neked a zenéjük, melyik számok a kedvenceid tőlük.

A lényeg, hogy akkor ne viseld az együttes logóját, ha nem hallgatod, és lövésed sincs róla, hogy mi fán teremnek. Ennyi. 😄👍🏼

2020. máj. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem csak az rossz, amikor valaki úgy hord bandás cuccokat, hogy nem is hallott róluk. De ha szoktad hallgatni őket, akkor teljesen oké
2020. máj. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%

Én egyetértek az elsővel. Én vettem már használt boltban is bandás ruhát, amiről nem is tudtam, hogy az. Nem kellenek ilyen hivatalos boltok se ehhez.

De most komolyan, nekem miért kellett volna feltétlenül tudnom egy Japán rockbandáról? Csak egy koponya volt rajta az elején, meg egy írás japánul. Azt még én voltam a hülye mások szemében 12 évesen.

2020. máj. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!