Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy John Frusciante visszatért a Red hot Chili Peppersbe?

Figyelt kérdés

2020. máj. 26. 13:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Szerintem az "eredeti" (itt nagyon idézőjelezek) felállás kreatív szempontból más ízbe fogja visszavinni a bandát. Nem volt rossz album az utolsó kettő, de teljesen más dominált. Jammelésből születtek a slágerek meg jó producerrel, ha ehhez visszatérnek, biztos nem lesz csalódás. Személy szerint nem voltam meglepődve, Josh valahogy nem illett oda, viszont elég kellemetlen módon mondták meg neki, hogy le lett váltva.
2020. szept. 6. 10:41
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert hogy mondták meg neki?
2020. nov. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amúgy ha lesz album akkor sztem kva jó lesz. Itt van a karantén meg ilyenek, nem kell elsietni a dolgot. Én a mostani rhcp alumokba csak belehallgattam, de ezt várnám ha lenne. nem tudom nem követtem a híreket.
2020. nov. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!