Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha a Guns N' Roses valaha is...

Ha a Guns N' Roses valaha is előadta a So fine c. számot, akkor közben Axl Rose mit csinált?

Figyelt kérdés
Lement a színpadról vagy ilyesmi? És úgy általánosságban nem rossz érzés egy banda főénekesének, ha az egyik számot egy másik tag énekli?

2020. máj. 28. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, (még meg se néztem, hogy van-e ilyen felvétel); de arra gondolok, hogy pl akkor énekelhették ezt ketten. Ketten beállnak egy ilyen mikrofonállvány mögé, vagy ilyen szaladgálós mikrofonja is lehetett akár mindkettejüknek. Szóval, ha valami számot másvalaki énekelt, énekelhették azt ketten együtt szépen, egymásmellé állva is. Tök ari lehetett szerintem. :) De az is lehetséges, hogy nem adták elő; valójában bevallom, még a vonatkozó számot nem ismerem, de biztos szép, majd meghallgatom. :)
2020. máj. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Több felvétel is van, Axl énekel rajtuk rendesen.
2020. máj. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

#1 mindenképp hallgasd meg, szerintem nagyon szép szám :)

2020. máj. 28. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!