Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vannak Magyarországon jó...

Vannak Magyarországon jó Underground vagy Goás helyek?

Figyelt kérdés
Tudtok mondani Underground es goás helyeket? (Bárhol az országban, a világon, de főképp Budapesten)

2020. máj. 31. 01:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Fhészek...ha még működik meg mostantól minden vasárnap lesz psytrance az instantban ha jól tudom
ápr. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha még 4 év után is keresel esetleg
ápr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Fészek, és a “jó” szó nem szerepelhet együtt egy mondatban.
ápr. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Még szoktak ott lenni bulik? Nekem bejött az a hely
ápr. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Annyi razzia volt(nem meglepően), hogy lelőtték, bár azóta lehet kinyílt, mint mindig. Amúgy elsétálsz mellette, lefordulsz a kis utcába jobbra, és ott is van szinte közvetlen mellette egy lepukkant underground, ami ugyanaz, a lerohadt csótányfészek, csak másképp állnak a szobák.
ápr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bár lehet azt is lelőtték már a kovid óta, szerencsére nem voltam sokszor :D
ápr. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor most hova érdemes menni?
ápr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Ez az underground feeling messze áll tőlem, főleg, hogy mindegyik arról szól, hogy egerek rohangálnak, csótányok mászkálnak a lehányt, bűzölgő fotelekben, amiben hemperegnek a szétcsapott, feszülő tagok. A csajokról ne is beszéljünk, akik szó szerint egy csíkért már visznek be a wc-be.


Egész egy lezüllött közeg, és ezeknek bőven elég egy ilyen lepratelep. Döntsd el, hogy te idetartozol, vagy nem.

ápr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Menj el egyszer Ozora fesztiválra, soha többet nem akarod majd a lábadat betenni ilyen lepukkant underground helyekre. A psytrance pedig amúgy sem arról szól, ami itt folyik. Erre egy !minőségi! psytrance fesztivál után 100%, hogy rájössz.


Azért ajánlom Ozorát, vagy SUN fesztivált, mert olyan emberek szervezik. Van néhány “neve nincs fesztivál”, amiket ezek a lepukkant underground helyek szerveznek. A különbség annyi, hogy nem pofával ugrasz a sz*rba, hanem egy seggest ugrasz csak bele, viszont nyakig elsüllyedsz.

ápr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!