Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tapasztalatok Gulyás László...

Tapasztalatok Gulyás László gitárjaival?

Figyelt kérdés
Esetleg kontaktot tudna valaki adni? Köszönöm :)

#gitár #gulyás #tradíció #mestergitár #lattice
2020. jún. 1. 18:37
 1/2 Mojjo ***** válasza:

Sajnos ezt passzolom.

De ha rács bordázatú (azaz lattice braced, ahogy az a keresőszavaid között van) magyar gitárt szeretnél kipróbálni és venni, akkor egyrészt Halmágyi Gyula (tudtommal) első ilyen gitárját kipróbálhatod Budán a kil.hu boltjában:

[link]


Másrészt pedig Fogas Viktor zseniális gitárjait érdemes megnézni, hozzá kontaktot itt találsz:

[link]

2020. jún. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én használtam évekig, és nagyon szerettem. Hasonló áron (de még a másfélszereséért) sem találtam hasonló minőséget. Nem a leg"sportosabb", de ismerek lányt is aki olyanon játszik, és nincs vele baja. Meg kellett szokni az elején, illetve kellett neki idő, hogy kinyíljon a hangja, de nagyon megérte. :) Privátban elküldöm az elérhetőségeit
2020. jún. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!