Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol érdemes szétnéznem?

Hol érdemes szétnéznem?

Figyelt kérdés
Szeretném végre beszerezni a kedvenc zenekaraim lemezeit... Csak hogy amit szeretek, rétegműfaj: poszt-punk, goth rock, deathrock, grindcore, hardcore punk, crust punk, black, death, folk metal... Na és akkor nem tudom, hol kellene ezeket keresnem? Tudtok valami boltot ajánlani? Lehet webshop is, ha nincs más, de belföldit szeretnék. Nézegettem a cd pincét, de ott sem nagy a választék...

2020. jún. 4. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ebay
2020. jún. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet, az lesz, ez eddig valahogy nem jutott eszembe 😄 de valami ezen kívül?
2020. jún. 4. 13:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Cd pince de a webshopon amúgy sincs fent minden. Meg van egy használt cd-s része is na ott tényleg kincsekre bukkani.

Egyszer néz be oda.

Esetleg Hammer zene barlang vagy headbanger. Én régebben mindig a headbangerből rendeltem ritkaság számba menő lemezeket.

Van sok facebook adok veszek oldal ami rock/metál cdk-lemezekkel foglalkozik.


Esetleg az Empet tudom még ajánlani. Tudom külföld de onnan tényleg megéri cd-t rendelni.


Ja meg a Media marktban is szoktak jók lenni.

Pl csomó black metal lemezem onnan van. Van amit ők is külön kérésre betudnak szerezni neked.

2020. jún. 6. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Ha van a közelben antikvárium akkor ott szoktak lenni lemezek
2020. jún. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!