Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó hónapban vagyok. Most...

Utolsó hónapban vagyok. Most "nőttem" ki minden ruhámat. Hol lenne érdemes szétnéznem kismamaruha ügyben?

Figyelt kérdés
Egy hónapra nem a legdrágábbakat venném, de egy nadrág, egy-két felső SOS-ben kellene. Próba nélkül meg nem is nagyon merek venni.
2015. máj. 14. 10:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Brendonban és egy pár h&m-ben vannak kismamaruhák. 7-10 ezer körül amennyire én láttam a nadrágok, felsők már olcsóbban is. Ha ennyit nem szansz rá egy hónapra akkor bővebb derekú testnadrag és lazább felsok közül is lehet kapni olyat ami jó lehet akárhol. Egyébként kismamafarmert egy olcsóbb kisboltban Nyíregyházán 4500-ért vettem, ahol laksz ha esetleg rá tudsz neten keresni hol lehet ilyet kapni akkor olcsóbban meg tudod úszni.
2015. máj. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Leggingset vegyél már olyan hidegek nem lesznek. Meg egy két bővebb szabású felsőt. Én ennyi időre már nem vennék kifejezetten kismama ruhát.
2015. máj. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 8 het van meg...hm 4ezerert vettem rovidnacit es 1300ert vannak tok jo hosszú toppok... Amúgy en hadazni szeretek
2015. máj. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Itt Háda nincs. Akkor lehet elmegyek a H&M-be. Egy nadrág nagyon kellene, bár tény, hogy 1 hónapra kiadni 10ezret. Plusz az út, mert nem itt van az se. Ez kis város. Van 2 db kismamafarmer a boltban, M és L méret. Nagyok :( Meg kínaik, de ott olyan izzadós, fura anyagúak vannak. Ráadásul nagy kivágásúak, nekem az nem jó.
2015. máj. 14. 10:55
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Én se kismama farmert vennék a helyedben 10 ezerért...itt a nyár, lehet egy lenge szoknyát aminek nincs gombja csak gumija, nyilván a normál méretednél nagyobbat. És egy leggingset, abból is van olyan ami úgy néz ki mint egy nadrág, még zsebek is vannak rajta. Én is az utolsó hónapban vagyok és már régebb óta ha megyek "valahova" (doki, barátok stb), akkor egy fekete leggingst veszek fel, hozzá egy hosszított bővebb felsőt. Egy darab kismamaruhát se vettem. Amúgy lehet vaterán olcsóbban venni használtat, ezeket általában úgyse hordja agyon az ember.
2015. máj. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, azt még hozzátenném hogy szülés után egy darabig szintén jók lesznek ezek a cuccok, amíg nem megy vissza a hasad. úgyhogy szigorúan véve nem egy hónapra veszed.
2015. máj. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

bocsi, megint utolsó vagyok, szerintem ez se rossz kismamának:

[link]

Lehet veszek is egy ilyet :-)

2015. máj. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A jófogás.hu tele van ilyenekkel, ott tudsz a városra ill. a környező településekre szűrni, tehát még nagyon messzire se kell menni érte.

Fillérekért tudsz alig használt holmikat venni. 2-4 hét miatt én sem vennék tízezerért farmert, amit aztán többé nem is biztos, hogy felveszel.

2015. máj. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én Lidlben vettem cicanadrágot,nemrég volt az akció kismama ruhákkal. Most akciózzák ami maradt,kismama felső nyári 695 ftért vettem. Nagyon kényelmesek,és ha nem jó a méret kicserélik.
2015. máj. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is most vettem a jó fogáson 1000 ft-ért nadrágot! A kínaikban én is a háremnadrágokat ajánlom, nem izzadós anyagúak,vastag gumis pamut a derekuk, 2-3 ezerért vannak! Ki lehet fogni jó anyagú tunikákat is! Nekem kimondottan kismama felsőm nem is nagyon van!
2015. máj. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!