Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek milyen erősítőt...

Szerintetek milyen erősítőt érdemes vennem?

Figyelt kérdés
Kezdő gitáros vagyok. Ezt azért kérdezem, mert semmit nem értek az erősítőkhöz. Tudom, nyilván nekem kell eldöntenem, de így, hogy nem értem elég nehéz... Esetleg ha valaki tudná, el is magyarázhatná nekem, nagyon örülnék neki. Utána is olvasok majd még, de tényleg jól jönne a segítségetek.

2020. jún. 6. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom kombót keresel, vagy van láda, csak fej kell?
2020. jún. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez egy három részes videó első darabja, Lukács Peta bemutatója a témában: https://www.youtube.com/watch?v=mXuXpXzXV5Q


Ettől úgysem lesz jobb magyarázat :)

2020. jún. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D 1-es, igen, kombót. :)
2020. jún. 7. 11:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Milyen stílusra kellene, és milyen helyre (a hangerő/teljesítmény miatt), és persze mennyit szánsz rá?
2020. jún. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4-es, hát, olyan fajta "rock", mint pl. a Red Hot Chili Peppers vagy a Nirvana, nem tudom mennyibe kerülne egy normális kezdő erősítő, de szerintem 10000-től 30000-ig, és kertes házba, de azért nem ordíttatni! :)
2020. jún. 7. 14:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy Marsall mg15 szerintem nem rossz választás, akár használtan
2020. jún. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!