Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vegyel-e harmónikát?

Vegyel-e harmónikát?

Figyelt kérdés

Szombaton a piacon láttam egy harmónikát és megtetszett.

Nem gondolnám hogy megtanulok rajta játszani, csak szórakozásból, esetleg egy két dallamot megtanulnék.

Azt mondta a nővérem hogy ne vegyem meg mert felesleges, de miután ők vesznek egy csomó ruhát meg edényt amik például szolgálhatnak a felesleges dolgok közt ez nem túl erős érv felőle.

Nem rossz állapotú, néhol egy egy helyen a díszítések el vannak szakadva de a fő borítása teljesen rendben van és szól is.

Bár nem értek a harmónikákhoz.

Szerintem 5-6000ért meg tudnám venni.



2020. jún. 9. 01:23
 1/8 A kérdező kommentje:

A kérdés: vegyek-e*

Bocsesz

2020. jún. 9. 01:24
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnél venni, és nekem megér annyit, akkor igen. Ha nem, akkor egyértelműen nem a válasz
2020. jún. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira nem értesz hozzá, hogy láthatóan a nevét se tudod, ne adj rá egy fillért se, átverés. Megjegyzem, ha sejtésem szerint tangóharmónikára gondolsz, nyugodtan írj egy nullát a szakadt árhoz!
2020. jún. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tangó harmónika, de nem az a rendes, hanem valamilyen kisebb változat, hasonlót újonnan 15000ért láttam neten
2020. jún. 9. 10:49
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tehát egy játék, ami le van harcolva, félárért. Fizetsz azért, hogy tudj bosszankodni, lehet megéri neked...
2020. jún. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha szép, akkor is megéri megvenni, mert némelyik fajta ember szokott dicsekedni, hogy mennyi giccse porosodik az almáriumában. Ha a haverjaidnak mutogatod, kitalálhatsz olyat is, hogy ez a nagyapádé volt meg ilyenek...
2020. okt. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Először is: a harmonika rövid "o". Másodszor: Ha hangszert akarsz vásárolni, azt ne a piacon tedd. Attól, hogy szól, nem biztos, hogy jó. Ha rendeset akarsz venni, akkor azt meg kell fizetni. A harmonika nem olyan egyszerű hangszer. Nagyon nehezen lehet zeneiskolai kereteken kíül, tanár nélkül tanulni.
2021. szept. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sajnos ennyi pénzért csak játék harmonikát lehet venni, igazit nem.
2021. nov. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!