Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 90-es évek beli zene? Csajok...

90-es évek beli zene? Csajok éneklik: "Set me free, set me free, set me free. Don't tearin' up my heart, don't tellin' me apart..." Stb. Mi a címe?

Figyelt kérdés

Azt hiszem, egy háromtagú csajcsapat énekelte, valami DHT, vagy THC, vagy THD, vagy DHC, vagy DTL nevű csapat rémlik. Azt hiszem, kettő nagy slágerük lett; egyik ez a "Set me free", a másik meg azt hiszem "All around the World". Szerintem ilyen 3betűs csapatnevük van, de nem biztos. De ilyen lágyan énekelték nagyon ezt a Set me free-t, hogy olyan könnyed volt. Könnyed mint, hasonlóan könnyed, de még a Set me free ennél is könnyebb, de hasonlít: Desiree - Life. Ja és van mégegy a Lisa Stansfield-es All around the World, nem azt keresem, hanem egy másikat.

Előre is nagyon köszönöm szépen. Nem biztos, hogy mindenre jól emlékszem, de szerintem a dalból ez a rész jól maradt meg. És talán egy kocsival mennek "set me free" közben a csajok. Talán mind a három szőke, egyenes/hosszú hajú. De nem biztos. De egyébként lehet, hogy volt köztük egy pasi is, de ő nem énekelt.



2020. jún. 10. 18:34
 1/6 A kérdező kommentje:
*de a Lisás is jó, de most nem azt keresem .
2020. jún. 10. 18:36
 2/6 A kérdező kommentje:

Ja és még utána így folytatódik:

"Set me free set me free set me free; don't break your heart".

A 'your heart' a végén kicsit elnyújtva.

2020. jún. 10. 18:37
 3/6 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam, hogy esetleg DTC (?) lenne az előadó. (?)
2020. jún. 10. 18:38
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ATC?
2020. jún. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igenigenigenigen!!! Nagyon hálás köszönetem!! :) Minden eszembe jutott, csak ez nem, ment a hatalmas zöld !!! :)
2020. jún. 10. 18:44
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Örülök 😊
2020. jún. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!