Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egyetértetek azzal, hogy...

Egyetértetek azzal, hogy Essemm Magyarországon a legsikeresebb rap előadó?

Figyelt kérdés

Nem elfogultságból tartom annak. Minőség ott van, mondanivaló ott van, ha oltani kell, szintén odateszi magát. Nem nagyképű sok előadóval szemben, látszik Rajta, hogy szívből csinálja.


Mellesleg hatalmas rajongótábora van, és kevés utálója, legalábbis csak azok nem szeretik, akik nem ezt a stílust képviselik, vagy pedig irigyek.


Egyetértetek az állításommal?

(Meghallgatok bárkit, aki a NEM-re szavaz.)


2020. jún. 19. 19:58
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
60%

Ha a sikert a nézőszámban, és a likeokban mérjük, akkor talán igen, ő az EGYIK legsikeresebb magyar rapper. Több is van azért, akik dobogósok. A zeneiparban a sikert a nézőszámban és a likeokban mérjük, hiszen minél többen hallgatnak valakit, annál jobban megtérül a zenei befektetése. Több a youtubeból származó bevétele, több a szponzor. Én szeretem Essemmet, de nálam nem ő van az első helyen, hanem a follow the flow formáció, és Saiid. De Essemm is dobogós, csak a mostani zenéinek a szövegei nekem nagyon egyformák. Sokszor nem igazán tudom őket egymástól megkülönböztetni.


-Egy Essemm hallgató :)

2020. jún. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
22-esnek köszi, a többiek meg pufogjanak csak tovább. :D
2020. jún. 30. 20:49
 23/30 anonim ***** válasza:
73%
Szvesen kérdező. Én is feltettem már sok kérdést, de egy károgó legalább jött, ha nem több. Tudod, itt mindenki tökéletes, csak a kérdező nem. :D Én most jazz-t hallgatok, de mégsem szólom le a rappet, mindenben lehet jót találni, ha az ember keresi. :)
2020. jún. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
63%
Ja, nem írtam, de a 22-es voltam :)
2020. jún. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
54%

Látom kedves kérdező a csepp kis lelked megnyugvásra lelt, hiszen rajtad kívül van még egy Essemm rajongó itt a gyakorin :).


A más véleményen lévők pedig húzzanak a fszba? haha :D szánalmas...

2020. júl. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
25# Az a szánalmas, hogy nem tudsz normális hangnemben válaszolni, és még napok után is ideokádsz a kérdésem alá. Azért, mert vannak Nálad értelmesebb emberek is, (lásd: 22-es válaszoló) nem engem kell ba szogatni. Ő válaszolt és volt véleménye is. Rólad meg ne beszéljünk.
2020. júl. 1. 22:28
 27/30 anonim ***** válasza:
54%

#26 másnak is volt véleménye, de te egyiket sem tudtad elfogadni, csak a saját igazadat próbálod igazolni hülye érvekkel...

lásd: " 30-40-50 évesek is hallgatják..." az iq nem mindig növekszik a előrehaladott korral

1. felkapott a youtube-on, Dancso, T-Danny, Missh a hazai szr gyártás nagykövetei is megfordulnak a felkapott listán...


Na meg ledegradáljátok az ellentétes reális válaszokat a #23-as spanoddal...

Mi az már, ha valaki nem isteníti Essemmet akkor már is utáló lenne, vagy csak nem szereti a rap-et...


"(Meghallgatok bárkit is aki a nemre szavaz"... aha csak csak itt a végén mindenki izléstelen és tényleg elmehet a francba mert nem Essemm rajongó...


Mr.Bukta fanok voltak hasonló gondolkodással néhány éve, mindenki ellenség volt aki nem RTM-et hallgatott... 🤦🏻‍♂️

2020. júl. 2. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
27-es, én mindegyik kiadót hallgatom és támogatom, csak azokat az embereket nem bírom, akik le akarják húzni azokat!
2020. júl. 2. 11:27
 29/30 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem Essemm jó, nagyon jó, de nem csak ő van. Szeretem a zenéit, és tisztelem őt, de biztos van más nagyon jó rapper is magyarországon. Abban is majdnem biztos vagyok, hogyha angolul kezdte volna a pályafutását, sokkal nagyobb hírnévre tenne szert.
2020. júl. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Ebben egyetértek.
2020. júl. 2. 17:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!