Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Magyarországon komolyan...

Magyarországon komolyan Andrea Bocelli a legnépszerűbb külfödi előadó?

Figyelt kérdés
2019. márc. 5. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Ki mondta ezt neked?:o
2019. márc. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A fiatalok körében kizárt, hogy ő legyen.

Náluk inkább Lady Gaga, Cardi B és társaik

2019. márc. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Csak azért mert neki van a legtöbb (magyar) platinája, holtversenyben néhányakkal...

És ebbe beletartozik az online eladás és streaming is.

Mielőtt valaki írná, hogy az albumokat ma már csak öregek veszik.


És most egymás után 2 koncertet is ad majd itt, amire már minden jegy elkelt... Legalábbis az elsőre.


Én is meglepődtem.

2019. márc. 5. 16:40
 4/7 A kérdező kommentje:

De az is lehet, hogy hibás az oldal amit néztem...


Ezért is kérdeztem, hogy mennyire tartjátok elképzelhetőnek.

2019. márc. 5. 16:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Bár így lenne... De szerintem inkább valami igénytelen szar a legnépszerűbb.
2019. márc. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2019. márc. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Legális Technocol ***** válasza:

Az, hogy minden jegy elkelt nem jelent semmit - az online jegyfelületeken megveszik a jegyüzérek bot-jai és utána felárért próbálnak rajtuk túladni, ami vagy sikerül vagy nem. Teljesen jellemző ma már, hogy olyan koncerteken is félig üres a csarnok, amire elvileg az első órában elkelt minden jegy.

De igen, ettől függetlenül Bocelli rendkívül népszerű tenor hazánkban úgy, mint világszerte. Itthon - főleg operás és színházi körökben - rendkívül nagyra becsüli úgy az idősebb korosztály, mint a fiatalok. Az, hogy nem ő szól éjjel-nappal a rádióból még nem jelenti azt, hogy a zenekedvelők ne rajonganának érte, csak javasolni tudom, hogy egy koncertét egyszer mindenki hallgassa meg (s erre a mostani kifejezetten jó alkalom, mert most van a csúcson).

2019. márc. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!