Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vannak itt akik a Metál zenét...

Vannak itt akik a Metál zenét szeretik?

Figyelt kérdés

Az Sepultúra és a Tankcsapda az más stílus ugye?

Vagy hogy van ez?



2020. jún. 21. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A Tankcsapda nem metal hanem hard rock, bár elvileg van néhány heavy metal számuk de attól még messze vannak egy Pokolgéptől.

De nyilván a heavy metal és a hard rock között néhol elmosódnak a határok, így néhol nehéz különbséget tenni.(fölig most amikor a mai NWOBHM képviselői nem igen feküdnek rá a komplex gitártechnikára)

Sepultura az játszott blackened death metalt a korai időszakában, játszott sima death metalt, thrash metalt(ma is), nu-metalt, groove metalt is.Egyike azon együtteseknek amit kb. lehetetlen beskatulyázni.

2020. jún. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Igen, vannak itt metal zene kedvelők, pl. én.


A Tankcsapda régen punk rock volt, később hard rock/rock stílusra váltottak. Van egy-két heavy metal daluk, de én sem sorolnám őket abba a kategóriába.


A Sepultura anno black/death metal zenekar volt, később thrash/death/nu/groove metal stílusra váltottak.

2020. jún. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 MolotovPunk ***** válasza:
100%
Én imádom a Metál zenét.Főleg Melodic Death Metalt,Hardcore Metalt.A Tcs Hard Rock és nem metál zene,de nekem annyira nem jön be a Tcs.A Sepultura Thrash Metal,azt régen sokat hallgattam.
2020. júl. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!