Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretitek a metalcore zenét...

Szeretitek a metalcore zenét és társait?

Figyelt kérdés

2016. aug. 9. 10:43
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Igen,de nem az ilyen Asking Alexandria féle kínos pózerkedést hanem az igazi metált.: Sepultura,Powerwolf,Amon Amarth,Pantera,Cannibal Corpse stb.
2016. aug. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Metalcoreból amivel eddig találkoztam, egyedül a Converge az, amit meg tudok hallgatni, de egyébként a metált szeretem.
2016. aug. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. aug. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
En imadom! Pl Asking Alexandria, BMTH ilyenek :)
2016. aug. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem különösebben vagyok oda érte. Nem zavar, ha valaki hallgatja mellettem, de én jobban preferálom a klasszikus rockot, a hard rockot, a glam metalt...

Queen, Pink Floyd, Kiss, Mötley Crüe, Journey, etc.

2016. aug. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Már kigyógyultam ezelből a "kórok"-ból. Utólag visszahallgatva ezeket valami borzalomként élem meg mióta igazi metalt(haevy,thrash,death,black)hallgatok. 12 évesen szerettem de már nem. Már semmi értékelhetőt nem találok benne se zeneileg, se szövegileg.
2016. aug. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Utalom, felgyujtanam
2016. aug. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

BFMV akkor szerintetek mennyire metalcore? Mert szövegvilágilag az, de nem hasonlít a többihez. sok metalcore-t én se szeretek de van amit tudok szeretni.

De inkább Amon Amarth Slipknot 5fdp Powerwolf Disturbed és BFMV (ők voltak az elsők)

2016. aug. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Asking Alexandria, BMTH, Slipknot, Motionless in White (bár ez gothikus metalcore), Bad Omens


szóval én imádomm ezt a műfajt :)

2016. szept. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Én igen de nem a kisminkelt bu*is sz@rokat... Én az eredeti,igazi metalcore-t bírom. :)
2018. márc. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!