Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tinikorotok kedvenc énekesei...

Tinikorotok kedvenc énekesei közül van akit a mai napig hallgattok vagy az összesen túlléptettek?

Figyelt kérdés

Most 17 éves lány vagyok, de amióta a zenei ízlésem kiszélesedett, azóta egy általam régen nagyon kedvelt énekes háttérbe szorult, ennek ellenére nem tudom elfelejteni a koncertjét, ami életem egyik legjobb élményei közt ott van, és rossz itt a gyk-n olvasni róla, hogy milyen sz*r. Szóval tényleg szerettem az idegesítő fanjai ellenére is.


Ez a jelenség, hogy kezdek kinőni belőle, ez most kezd érinteni? Mert azóta sok új kedvenceim lettek, köztük olyanok is, akik minőségibb munkájuk és személyiségük miatt nagyobb kedvencek lettek és a koncertjükre is egy nap elszeretnék jutni.

Ha így is lenne, ennek ellenére nem biztos, hogy egy újabb itteni koncertjére megtudnám állítani magamat, hogy kimenjek rá. Főleg annak tudatában, hogy a koncertre járó ismerősöm is szereti, talán jobban is, mint én.


Ettől függetlenül, ha valaki azt hiszi, hogy na végre el lehet kezdeni nagyon kritikai szemmel nézni a zenére, na azt csalódni fog. Nekem megvolt ez az időszakom nem is olyan rég, mondanom sem kell, életemben, ha nem is a legrosszabb, de nem túl jó emlékű időszak volt. Ettől függetlenül ebből az időszakból is lettek nagy kedvencek, nagyobb is, mint a fentebb említett énekes. Viszont az sem jó, ha valaki túl könnyen befolyásolható és megelégszik a mainstreamben fogyasztható tartalmakkal, márpedig az említett ismerősöm ilyen. Szóval végezetül úgy gondolom, hogy egyik félnek a túlhajszolása sem jó, és mindenképp azt a bizonyos egyensúlyt kéne megtalálni, bár lehet én vagyok túl naív, mert személy szerint azt látom, hogy nagy a szakadék a két véglet között az egész világon, és valamennyien sose középre néznek, hanem mindig az egyik végletet választják.



2020. jún. 25. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Ez teljesen rendben van. Attól, hogy felfedezel más zenéket, nem kell elfelejteni a régieket. Attól még azok is jók. Nyilván már nem hallgatod állandóan, de attól még nem kell teljesen kizárni, lehet szeretni.
2020. jún. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Sokat hallgatok a mai napig.

DuranDuran, Alphaville, Depeche Mode, David Bowie, Kraftwerk...

2020. jún. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Ha olyan a kedvem, néha még én is hallgatom fiatalabb kori kedvenceimet: Vágtázó Csodaszarvas, Paddy and the Rats, Metallica
2020. jún. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
13%

Amit hallgattam es most is mr busta, rtm


Amibol kinottem az irigy honaljmirigy

2020. jún. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Többnyire mainstream zenéket hallgattam, mint pl Jackson, Queen, Adele, AC/DC, stb. Bár Jackó és Adele már nem tartozik a stílus körömbe, de még mindig van 1-2 zenéjük, amit hallgatok.
2020. jún. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Én szinte mindenkin túlléptem, alig maradt néhány kivétel. Régen kizárólag hip-hop számokat hallgattam, mára a jazz lett a meghatározó, de a komolyzene és a rock is a kedvelt műfajaim közé került.
2020. jún. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
twenty one pilots. régen egyértelműen többet hallgattam,de mai napig van olyan,hogy csak végighallgatom az összes albumot. az egész általános iskolai személyiségemet ők formálták:"D
2020. jún. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyrészt túlléptem, mert megváltozott a zenéről alkotott képem.

A zenéim többségét a mainstream rádiózenék képezték, de szükségem volt olyanra aminek van mondanivalója, van mögöttes tartalom, komplex stb.

Ezen zenék nagy részét már nem hallgatom, szimplán nem nyújt számomra már élményt.

Meg persze mostanság is van amit félre hagyok, rengeteg a zene, az idő viszont kevés lenne mindent meghallgatni.

2020. jún. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Alex Fly ***** válasza:
100%

Persze. Sokat a mai napig hallgatok - és olyan is akad, akinek mostanában szoktam rá a nem túl közismert alkotásaira...

Jóllehet az ember zenei ízlése változik, de van zene, ami örök.

2020. jún. 26. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!