Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki a kedvenc tagotok a One...

Ki a kedvenc tagotok a One Direction-ből és miért?

Figyelt kérdés
Ti is várjátok már a reunion-t?

2020. jún. 29. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Nekem Niall a kedvencem az elejétől fogva (a szólókarriert is beleértve). Szerintem ő az akivel a leginkább tudok azonosulni, annyira nem ragadta el a hírnév, még mindig látom benne a vidéki srácot akinek mindene a zene, a dalszövegírás, látszik rajta hogy ő tényleg a zene szeretete miatt csinálja amit csinál. Ő simán egy szál gitárral, minden egyéb nélkül fantasztikus, őszinték, érzelmesek a dalai. Mindenkivel kedves, ha kérdezik akkor a zenésztársairól tisztelettudóan nyilatkozik, a drámák is elkerülik általában, mégsem unalmas, üres a személyisége. Szívesen bemutatnám a szüleimnek is :D

A reunion-nel kapcsolatban vegyesek az érzelmeim, a szívem mélyén várok valamit ami több mint egy megemlékező tweet, de újra együtt látni mind az ötüket az évek sérelmei után (és még mennyi mindenről nem tudhatunk..) nem lenne ugyanaz, félek hogy erőltetettnek hatna, rájuk lenne kényszerítve.

2020. jún. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Pepegurl1020 ***** válasza:
100%
Harry, vele tudok leginkabb azonosulni, nagyon bejon a stilusa es a humorunk is egyezik, es konkretan benne megvan minden ami nekem bejon, aranyos mosoly, barna haj, egyeni stilus, jo humor, viszonylag kozvetlen a rajongoival es nagyon aranyos🙄💕
2020. jún. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Liam és Niall. Mindketten más személyiségek, de mégis szinte ugyanolyanok.


Niall egy csupaszív srác, aki élvezi az élet adta lehetőségeket. Egy aranyos kisfiús lélekkel megáldott immáron felnőtt férfi. Imádom ahogy énekel, amit énekel és akikkel énekel. Ahogyan beszél a barátairól az valami csoda. Hatalmas varázslat van abba a srácba. A jövőbeli felesége lesz a legszerencsésebb nő:)


Liam pedig... Az első szerelmem. Imádom a hangját, a kinézetét, a tulajdonságait, a tehetségét. Imádom a tudatott, hogy apuka. Bár a barátnő választása egy kicsit kritizálni való, de ahogy az emberekkel bánik, az megér egy imát . Egy csupaszív srác, akit az emberek nagyon alábecsülnek.

2020. júl. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szinte mindig is Louis volt a kedvencem, habár nem szeretek annyira kedvencet választani. Főleg a mindig vicceskedő személyisége miatt, és mert ő magát sem veszi komolyan. Amellett nagyon nagy szíve van.
2020. júl. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Nekem Zayn a kinézete a zenéje egyszerűen tökéletes ez a srác viselkedésbe is hasonlítunk
2020. júl. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
LOUIS :)
2020. júl. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Louis, az ő hangját, az ő személyiséget és az ő szóló zenéjét szeretem a legjobban.
2020. júl. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
my loves, larry
2020. aug. 11. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%

Louis és Harry

Nem a Larry miatt...


Na jó... honestly... amiatt is picit, de nem nagy mértékben


Louis a kis imádnivaló, angyal hangú, jó humorú fiú szerintem. (Habár sokan úgy àllítják be, mint egy rosszfiú, dee ha arra gondolok, hogy ha valakit megölel, akkor lábujjhegyre áll...akkor ez a gondolat nálam elveszett) A stílusa is nagyon tetszik a szóló karrierjében. Ráadásul a kinézete is az esetem


Harry meg egy nagyon nagy szívű ember, akit egyszerűen nem lehet nem imádni. Mindenkit elfogad, támogat mindenkit, ami annyira cuuuki hogy csak na. Neki is jó a humora, el tudja a közönséget könnyedén szórakoztatni. Imádom a zenéit, a hangját, és neki is tetszik a kinézete is.


✨ ÚGY IMÁDOM ŐKET AHOGY VANNAK ✨

2020. aug. 12. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
10000% Louis. Mindig is ő volt. (solo karriert beleértve) megmetette az életem, és konfortott adott amikor senki nem tette. Ő jóval többet jelent nekem mint az 1D. Nyilván imádom a bandát is, de Louis örökre a "szerelmem" marad <3
2023. júl. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!