Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Big Bang tényleg többet...

A Big Bang tényleg többet keres, mint a One Direction, mielőtt feloszlott volna?

Figyelt kérdés
Egy barátnőm nagy rajongója a K-popnak, főleg ennek a Big bang-nak, én pedig az 1D szeretem. :3 Egyszer vitatkoztunk, hogy melyik a jobb, és ő váltig állította, hogy az ő kedvencei sokkal jobban keresnek, mert hogy Koreában "ezt megtehetik". De én ezt nem igazán tudom elképzelni. Kérlek benneteket, hogy a válasznál ne csak az őrült rajongó beszéljen belőletek! :D

2016. szept. 13. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is Kpopfan vagyok:DD Bigbang ők most lettek 10 évesek az 1D több bevételthoz de azért vegyük figyelembe Amerika és Dél korea közötti külömbségeket, mint ország, kultura, gazdaság vagy társadalom nagyon külömböznek..

"Az amerikai és koreai [populáris] zene közötti különbséget a zenei kultúrában rejlő üzenetek különbsége adja. Az amerikai hiphopkultúra által közvetített üzenetek gyakorta tartalmaznak utalást a pénzre, a szexre, az alkoholra, a kábítószerekre, stb. A K-pop ennél jóval visszafogottabb és ártatlanabb, ami a koreai kultúra milyenségéből gyökerezik. Az egész szórakoztatóipara játékosabb, színesebb és energikusabb."

forrás Bigbang hungary:◇ 50,6 milliárd = A Forbes szerint, a BIGBANg az 54. a TOP 100, legjobban kereső híresség listáján. 2015 júniusától, a csapat 50,6 milliárd koreai won-t (44 millió dollár, majdnem 12,1 milliárd forint) keresett, ami több, mint amit a Maroon 5 gazdálkodott össze (33,5 millió dollár). Ez az első alkalom, hogy egy koreai előadó szerepel ezen a listán. A BIGBANG sikerének köszönhetően, a YG Entertainment eladásai 10-szeresére nőttek 2008-hoz képest.



De hogy melyik a jobb az csak ízlések és pofonok kinek melyik tettszik jobban, nem attól függ melyik keres jobban..:D

2016. szept. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Valamiért biztos voltam benne, hogy senki sem fog. :D Persze, ez ízlés kérdése, de mi szoktunk ilyen kis semmiségekkel foglalkozni, vitatkozni. :D
2016. szept. 16. 23:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Szivesen, igen az ilyen kérdésekre nem szeretnek válaszolni én is fél óráig kerestem a forrásokat, hogy ne kis fan lelkem irjon választXDD
2016. szept. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
csak annyit szeretnék mondani, hogy a(z) 1D nem oszlott fel :)
2017. jan. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#1 azt azért elmondanám, hogy a One direction nem amerikai, hanem brit.
2017. jan. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#4 Rendben, akkor javítok: szünetel. De nem igazán tudom elképzelni, hogy újra egyesülnek… :/
2017. febr. 14. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!