Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kisebb cégek állás hirdetéseit...

Kisebb cégek állás hirdetéseit hol lehet megtalálni, van ezeket összegyűjtő oldal?

Figyelt kérdés

LinkedIn-en nem sok jön szembe, és a facebookos csoportokban, illetve profession.hu és társai oldalakon is főként multik vagy nagyobb cégek vannak fent.

Szívesebben dolgoznék egy kisebb cégnél, hiába általában kevesebbet fizet, de többet tanulhatnék, és pályakezdőként talán több esélyem is lenne bekerülni egy kisebb céghez - bár lehet rosszul gondolom.

(Gazdasági végzettségem lesz egy hét múlva)



2020. jún. 17. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szárnyas fejvadász, jó fogás, stb. De ha engem kérdezel nem biztos, hogy jó jel ha valaki csak ingyenes platformokon hirdet..
2020. jún. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Workania
2020. jún. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én pedig facebook csoport segítségével kerültem be mindkettő eddigi infós (a második nem programozó!) munkahelyemre. Viszont tényleg borzalmasak! Pici magyar kkv-k, egyik különbül ver át, mint a másik és fehéren foglalkoztatás kizárt.


Szóval szerintem face csoport mindenképp érdemes, de inkább nagyobbat keress. Bár pályakezdőként... Ahova felvesznek.

2020. jún. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A KKV-knek is vannak hátrányai, pl a vezetőség szeretne a kanári szigeteken nyaralni ezért a minden apró pénzt megfog legyen az szürke foglalkoztatás, beledet is kihajtják a lehető legkisebb pénzért :(

Vannak kivételek de nem sok.

2020. jún. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szárnyas fejvadász, jófogásra betanított egyszerű pozíciók valók.

Aki ilyen ingyenes oldalon hirdet gazdasági vagy egyéb összetett pozíciót, az egy f*llérb*szó, jobb mesziröl elkerülni, ugyanis egy normális állásportálon (pl.: Profession.hu) egy közepes szellemi hirdetés 119 000 + ÁFA. Ez egy jó szűrő: aki erre költ, főleg mostanában, az már nagyon jó jel egy cégnél. És bizony a hirdetések nagy részét az 5-50 fő közötti kkv-k teszik ki.

2020. júl. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!