Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mondana valaki olyan magyar...

Mondana valaki olyan magyar új metal, alt rock, alt metal, bandát ami nem riffközpontú?

Figyelt kérdés
Ritkán hallgatok magyar zenét, akkor leggyakrabban AWS-t, Leander Kills-t, Mudfieldet-t, de gyakorlatilag a zenékben már szóló nincs is, csak a kemény riffek, amik nem rosszak, de solo orientáltabb bandát is szeretnék találni. Ha valaki tud olyan magyar bandát, ahol előszeretetten használnak Floyd Rose hírlábas szólógitárt, azért pedig egyenesen meg is vesznék.

2020. júl. 4. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi számít újnak, nem rég ismertem meg egy egész új bandát, nem olyan híresek, annyira én sem hallgatom őket, ezt a számukat speciel nagyon szeretem, ha gondolod, nézz rájuk! :)

https://www.youtube.com/watch?v=GG5mHTmIjLw

2020. júl. 6. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aham, ez nem rossz. Ránézek a többi számukra, kifejezetten megfogott ez a számuk, a solo sem rossz. Kösz
2020. júl. 6. 12:57
 3/4 anonim válasza:

Őszintén szólva, nem vagyok túlzottan jártas a témában, de remélem tudok segíteni. Az AWS-hez hasonló zenekarként mindenképpen a USEME zenekart (nagyszínpad győztesek) ajánlanám, de ott van még a Fatal Error, (a Dal C. Műsorban többször neveztek) Kies (Szintén a Dalban voltal Láthatóak) a Turbó (bár ők picit más ,,jellegűek" de szerintem megéri csekkolni). Persze, ez csak töredéke a magyar metál zenekaroknak, és még nem is szóltam az Apey & the Pea-ről, és sok más metál zenekarról.


Őszintén remélem, hogy tudtam segíteni!

2020. júl. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. júl. 7. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!