Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a legjobb ingyenes és...

Melyik a legjobb ingyenes és offline zenehallgató alkalmazás Androidra?

Figyelt kérdés

Már nagyon sok alkalmazást kipróbáltam, de egyik sem volt jó.

+olyan kéne, amin nagyon sok zene van fent, mert viszonylag ismeretlen előadókat szoktam hallgatni.



2020. júl. 7. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
94%

"...offline..."

"...+olyan kéne, amin nagyon sok zene van fent, mert viszonylag ismeretlen előadókat szoktam hallgatni."


Ha offline, akkor hogy akarsz neten elérhető dolgokat elérni?


Vagy offline, vagy online, vagy hibrid, amivel online elérhető tartalom letölthető későbbi offline felhasználásra.


Gondolom, Te az utóbbira (hibrid) gondoltál, amivel az online elérhető tartalom lementhető későbbi offline felhasználásra. Ilyen például a Spotify fizetős szolgáltatása (is), de van több ilyen is...


Viszont az biztos, hogy ingyenes hibrid megoldás nincs egy alkalmazásban sem.


Javaslat:

Tölts le egy neked tetsző offline zenelejátszó appot, majd tölts le zenéket, amiket később (is) meghallgathatsz sokszor...

2020. júl. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%

"Viszont az biztos, hogy ingyenes hibrid megoldás nincs egy alkalmazásban sem."


Ezt lehet, hogy félreérthetően sikerült megfogalmazni... Úgy értettem, hogy valamilyen módon minden ilyen hibrid alkalmazásban "fizetni kell". Például valós összeggel, vagy reklámok nézésével/hallgatásával.

2020. júl. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

offline alkalmazásba neked kell zenéket töltened, hisz nincs internet kapcsolat, amin keresztül elérhetné őket.

Nekem aimp a kedvenc lejátszóm droidra.

2020. júl. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!