Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen ingyenes online zenehal...

Milyen ingyenes online zenehallgatós alkalmazás van, ami ha lezárom a képernyőt is megy?

Figyelt kérdés
Hogy ha valami zene eszembe jut, de nincs rajta a telefonomon rá tudjak keresni, és le tudjam zárni. Androidos telóm van amúgy.
2018. dec. 19. 01:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem véletlen hogy nem találsz. Nem célja a tratalom készítőknek és terjesztőknek hogy ingyen hallgasd azt amivel ők sokat dolgoztak...se reklám se semmi. Apple music diákként 700ft/hó, spotify asszem 1500 (nincs diák asszem) és van családi csomag is amit többen használhattok és megoszlik a ktg. Sztem vállalható az áruk. Ha nem akkor meg bírd ki amíg hazaérsz és letorrentezed.
2018. dec. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehetne olyan, mint a youtube, csak zenékkel, nem videókkal.
2018. dec. 19. 08:34
 3/7 anonim ***** válasza:
A youtubeot is lehet tudtommal háttérben hallgatni ha előfizetsz, bár lehet van arra külön appjuk. Youtube red cimszo alatt fut emlékeim szerint
2018. dec. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amúgy meg a apple music és spotify is olyan “youtube csak zenékkel”. Épp ez a céljuk hogy kényelmesebbé teszik a zenehallgatást, keresést mint az összetorrentezett zenehallgatás. Sokszor a minőség is jobb ezeknél. Ha belefér a keretbe én ajánlom, de 3hónapig ki is lehet ingyenesen próbálni
2018. dec. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Arra írtam az előzőt, hogy a youtube is alapból ingyenes, miért ne lehetne ingyenes egy youtube-hoz hasonló app csak mp3-as formátumban? Meg akkor ilyen alapon, hogy hogy van egy csomó hasznos, igényes ingyenes app?

Tudom, hogy a youtube-nak is vannak plusz szolgáltatásai, de ingyenesen is tök jól használható (azonkívül, hogy nem lehet lezárni), de a pl. spotify ingyenes verziója lényegében használhatatlan. Lehetne olyan, ami nem kényszeríti rá a felhasználót az előfizetésre, aki viszont plusz dolgokat akar, az meg tudja vásárolni.

Amúgy én még tanulok, szóval nem sok felesleges pénzem van, de ha lenne se költenék ilyenekre.

2018. dec. 19. 10:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Youtube a reklámokból él elsősorban. A mindenféle ingyenes program jó része is reklám miatt ingyenes vagy azért mert köthető hozzá valami másik program vagy termék ami már fizetős, de persze akad olyan is ami tényleg ingyenes. Zenéknél viszont ezt a progi fejlesztők nem tudják megoldani mert kő keményen beperelnék őket ha nem fizetnek jogdíjat a zenék után. Bevétel nélkül meg nem tudják miből fizetni. Szerintem azért nincs lezárt képernyős zenehallgatás youtube-on mert csak ilyen szerződésbe mentek bele a jogvédők. Mert legtöbb ember azért úgy hallgatna zenét hogy nem nézi közben a képernyőt, akkor max csak megkeres/megmutat egy-egy számot vki ismerősnek, tehát reklámozza a zenét. Az még belefér a jogvédőknek is.


Kérdésre visszatérve nem tudok ingyeneset ilyenből és válaszok mennyiségéből ítélve más se. Legjobb esélyed családi opció sztem. Ha szeretnek szülők és tesó is telefonon zenét hallgatni vagy haverokkal páran összeálltok és ugyan azt adjátok meg lakcímnek regisztrációnál.

2018. dec. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor marad a youtube, nyitott képernyővel. Nagyon sok zeném van a telefonon, de valamikor olyan jut eszembe, hogy "de meg hallgatnám", ami nincs rajta. Azért köszönöm, a válaszaidat! :)
2018. dec. 19. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!