Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a kedvenc kpop bandátok?

Mi a kedvenc kpop bandátok?

Figyelt kérdés

Én nagyon sokat hallgatok pl: TWICE, Red velvet, Oh my girl, ANS, Apink, CLC, Favorite, April, Loona, Momoland, Mamamoo, Itzy, (G)I-dle, AOA, BLACKPINK, Dreamcatcher, Everglow, Got7, Girls generation, Gfriend, Ateez, Izone.

Szólok: Chungha, Sunmi.



2020. júl. 12. 11:19
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
12%
Semelyik, mert az összes egy gép, rabszolga, gyártósoron nevelt "zenész", nulla autonómiával.
2020. júl. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:

Az oké, hogy neked nem tetszik, de akkor, hogyan találtál rá a kérdésre? Kérlek szépen mindenkit, hogy NORMÁLISAN válaszoljon, kulturáltan és úgy mintha érett lenne a komuníkációra.

Köszönöm.

2020. júl. 12. 11:50
 3/44 anonim ***** válasza:
5%
Azzal hogy hallgatod egy brutális rabszolgakereskedelmet tamogadsz, mert a K-pop ipar az. Néz utána hány K-pop sztár nyírt ki magát az utóbbi egy évben.
2020. júl. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%
Fiestar. Hiányoznak, nagyon. :(
2020. júl. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

Kedves hármas. Tudom, hogy mit élnek át. De nem kell így általánosítani. Az összes öngyilkos kpop sztár kb egy lemezkiadónál volt, ami ritka szar. Vannak őszintébb és nem annyira őszinte együttesek. Az, hogy szeretem őket az én döntésem.

Négyes, köszönőm a válaszodat!

2020. júl. 12. 12:01
 6/44 A kérdező kommentje:
És azért se általánosíts, mert elég sok énekesre van példa aki egy kiadótól elment és később újhoz szerződött, mert így látta jónak, de érdekes, hogy ilyen sokat 'Tudsz' a kpop iparról.
2020. júl. 12. 12:07
 7/44 anonim ***** válasza:
92%
Nekem az FTISLAND és az EXO. 😊
2020. júl. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
88%

Huh, én nagyon sok bandát szeretek, de gondolom nem meglepő, ha azt írom, hogy az első és a best nálam a bts 😅😍

De akiket imádok még: BtoB, Stray Kids, Exo, Ikon, Got7, Astro, Ateez, Pentagon, VAV, TXT, Monsta x...

Lánybandák közül elsőnek a Momoland-et ismertem meg és őket nagyon szeretem. És még őket is: Mamamoo, Twice, Blackpink, Itzy, Gfriend, Red Velvet, Apink, 4minute..

Szólisták közül szeretem Hyuna-t is, Jessit, de számomra a példakép és az abszolút Queen az CL.

Egyébként én 2016-ben lettem kpopper és nem túlzás, ha azt mondom, hogy ez szinte az egész életemet megváltoztatta. A gondolkodási módomat, a hozzáállásomat rengeteg dologhoz és persze javarészt a külsőmet is.

2020. júl. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
88%

Az abszolút kedvenc bandám a Red Velvet, de én is nagyon sokat hallgatok, legfőképp lánybandákat és szólistákat, mint például Loona, Itzy, Blackpink, Dreamcatcher, CLC, Weki Meki, (G)i-dle, Twice, Mamamoo, Sunmi, Chungha, Bibi stb., tényleg rengeteget:D

Fiúkat ritkán hallgatok, de ők a kedvenceim: TXT, Ateez, Stray Kids.

2020. júl. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes válaszokat!
2020. júl. 12. 14:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!