Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti hogyan bírkoztok meg a...

Ti hogyan bírkoztok meg a gondolattal, hogy a kedvenc bandátok több év után feloszlik?

Figyelt kérdés

2017. aug. 7. 00:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hallgatok olyan bandát, ami már feloszlott, de azért még rossz látni, hogy megint vége van valaminek, ami jó volt. Az elején még értetlen vagyok: miért? Esetleg még egy kicsit sírok is. Aztán rájövök, hogy lehet, hogy feloszlott, de alkottak valamit, amit szeretek és mindig szeretni fogok. Néha azért eszembe jut, hogy milyen kár, hogy ennek vége, ám nem lehet életünk végéig egy bandát siratni. Lesznek még jó zenészek, jó énekesek, a lényeg, hogy ők is segítettek nekem abban, hogy megtaláljam önmagam. Ám attól néha még szívesen pofán vágnám őket, hogy ezt miért tették. De nem én mondom meg nekik, hogy mit kell tenniük...
2017. aug. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen ugyanaz a helyzet, mint egy feloszlásnál, de majdnem. Amit én ma még mindig nem bírok sírás nélkül hallgatni, az a Ladies' Code. Gondolom tudjátok miért. Hiába működik még ma is a banda, a 2014 szeptember előtti zenéket, még ha "boldog, ugrálós szám is", csak sírva tudom meghallgatni.
2017. aug. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én általában úgy szoktam, hogy:

- ha nem tragédia van a háttérben, akkor arra gondolok, hogy ők mint emberek nem tudtak volna tovább együtt dolgozni, és tisztelem őket is annyira, hogy elfogadjam, hogy így jobb.

- ha tragédia történt, akkor nehezebb a feldolgozása, de akkor meg az van bennem, hogy nyilván a halott iránti tiszteletből oszlatták fel / működik másik néven tovább.

2017. aug. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik kedvenc bandám már akkor feloszlott, mikor elkezdtem hallgatni őket, szóval... na erre varrjál gombot! :D
2017. aug. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont akkor szerettem meg a 2NE4-t mikor feloszlottak...vagyis rá egy napra😂😅😭😭
2017. aug. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!