Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » KPOPPEREK! Kinek kik a kedvenc...

KPOPPEREK! Kinek kik a kedvenc kpop előadói és miért?

Figyelt kérdés

2020. júl. 13. 15:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
69%
Egyértelműen a BTS,az a hét srác eskü megtanította hogyan fogadjam el magam jobban, aranyosak, helyesek, csupa szívek, hozzájuk menekülök mindig ha baj van😔💜
2020. aug. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Sara&Jaeden ***** válasza:
100%

2013-ban tálatam rá véletlen a BigBangre és azóta is imádom őket, kiváltképp G-Dragont.

Aztán jött a BTS őket iszonyúan szeretem, és azt hittem, hogy soha nem is hallgatok más kpopot rajtuk kívül már. És amúgy 1 évig ez így is volt 😂.

Aztán jobban beleástam magam és iszonyú jó bandákat találtam.

The Rose egy fantasztikus banda őket szörnyen imádom, és a zenéjük szövegei is nagyon jók.

NCT-t is szeretem, EXO-t, GOT7-et és MonstaX-et is.

A lány bandákat nem igazán kedvelem nem tudom miért, de ha sorrendet nem tudnék állítani, és kedvencet választani sem.

2020. aug. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
69%
bts imádom💙💙💙💙💙💙💙
2020. aug. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
75%

BTS💜💜💜💜

Istenem annyi mindent köszönhetek nekik. Miattuk kezdtem el szeretni és elfogadni önmagam, ők rángattak ki a depresszióból.

Miattuk kezdtem el sportolni és élni. Minden egyes nap inspirálnak engem és erőt adnak, nem tudnám nekik elégszer megköszönni..

2020. aug. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Blackpink, BTS, (G)I-dle, Twice, EXO, 2NE1, BABYMONSTER, Stray Kids, Bigbang, Red Velvet, New Jeans, Le Sserafim, IVE (lehet, hogy van, csak nem emlékszek rá, de tényleg csak lehet).

Bias-ok:

Blackpink: Rosé (amúgy mindannyiukat szeretem). Ők voltak az elsők akiket megismertem, és ők az egyik banda akik átsegítenek a nehézségeken.

BTS: Jimin (mindannyiukat imádom amúgy). Ők voltak a 2.-ok akik belopóztak a szívembe. Ők is sok mindenen átsegítenek.

(G)I-dle: Shuhuán kívül mindenki bejön (Soojin-t most nem értem bele, mert már nincs a csapatban😢). Amúgy Soyeon a bias-om, de ugye elmondtam az előbb. Őket a My Bag-gel ismertem meg, ami a mai napig irtózatosan tetszik.

Twice: Jihyo. Chaeyeong annyira nem jön be. Jeongyeon régebben bejött, de most valamiért nem. Nem értem, hogy miért. De tényleg. Tőlük a Cheer Up-ot hallottam még 2018ban, és nagyon megtetszett. Azóta követem őket. (A mostani Jihyo szóló is nagyon tetszik. Killin' Me Good a címe.)

EXO: Kai😍😍😍. Annyira helyes. Tőlük a Love Shot-ot hallottam ebben az évben (április), és nagyon megtetszett. Azóta követem őket.

2NE1: itt hogyha ki kéne emelnem, talán CL lenne, de mindannyiukat szeretem. A kedvenc dalom tőlük az I Am The Best, és a Come Back Home.

BABYMONSTER: tudom, még nem debütáltak, de már megvan a pre-debüt daluk, és pár hét/hónap, és debütálnak (ősszel valamikor). Amúgy először Pharitát mondtam volna, de mostmár inkább Ruka, Asa, és Rora húz jobban a szívemhez. A cover-ek közül majdnem mindegyik tetszik (a Traitor-t, és a Pick Up Your Feelings-et kivéve).

Stray Kids: Felix, és Hyunjin😍😍😍. A Maniac-ot ismertem meg először tőlük. Nagyon tetszett, és azóta stannelem őket.

Bigbang: GD😍😍. A Bang Bang Bang-et ismertem meg tőlük, és annyira tetszett.

Red Velvet: Irene, és Joy a kedvencem. Ők abban segítettek nekem, hogy boldogabbá tettek, mikor olyan kedvem volt. Nekik is sokat köszönhetek.

New Jeans: Danielle, és Hanni a kedvencem. A szépségük annyira megfogott😍😍😍.

Le Sserafim: Chaewon a bias-om. Az Antifragile-lel, még 2022 végén.

IVE: Wonyoung, és Liz a bias-om. Nagyon tetszik az az elegant concept amit adnak.

Szóval ja. Hallgatok néhány bandát. Ub-t meg nem tudnék választani. Mindegyikőjük nagyon tetszik.

2023. aug. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ja meg még Itzy, Mamamoo, Got7, IU, és Somi.

Bias-ok:

Itzy: Ryujin. Nagyon megfogott. Szerintem ő a legjobb táncos, és a stage presence-e is jó.

Mamamoo: Hwasa. Nálam 1. helyen van Jennie-vel együtt a savage kategóriában.

Got7: BamBam a bias-om. Jóképű, tehetséges, meg minden.

IU: annyira tetszik. Annyira jól bánik mindenkivel, meg mikor beszélget a testőrével, és együtt nevetgélnek. Annyira cuki❤❤!

Somi: őt csak 1-2 éve ismertem meg, és nagyon bejött. A Dumb Dumb-ot hallottam először. Az Fast Forward is bejött.

#15 voltam✌!

2023. aug. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!