Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vannak itt olyan emberek...

Vannak itt olyan emberek akiket (már bocsánat a kifejezésért, de) irritálja Azahriah zenéji?

Figyelt kérdés
Mert engem nagyon, ha meghallom rendesen rosszul leszek. 😂 Ezzel nem akarok megbántani senkit se, mindenkinek joga van ahhoz, hogy szeresse vagy nem.

#zene #Puskás #Azahriah #Rosszzene #irritáló zene
máj. 16. 19:30
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
93%
Biztosan vannak.
máj. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
A véleményeteket is nyugodtan írjatok le!
máj. 16. 19:35
 3/36 anonim ***** válasza:
94%

Nem is hallgatom,így nincs ami irritál.

De egyébként nem az én stílusom.

máj. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
79%
Mivel nem hallgatom így nem irritál és 1 ujjamon megtudom számolni hányszor hallottam ezt az előadót a rádióban vagy bárhol. Bevallom annyira nem érdekel a csávó, hogy fel se ismerném. Rendesen rá kellett keresnem ki ez egy pár hónapja, mert amúgy fingom sem volt ki ez, de annyira jelentéktelen a srác, hogy nem is emlékszem mi volt a számban. Talán a hangja alapján felismerném, mert az valamennyire megmaradt, de kicsi az esélye.
máj. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
25%
#4 igazából itt mindannyian együtt véve sokkal jelentéktelenebbek vagyunk mint ő
máj. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
85%
Azt se tudom ki az. Metálos vonalon mozgok.
máj. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
62%
Nem vagy egyedül. Szégyen, hogy dilettánsokat sztárolnak, miközben tehetséges, képzett emberek éhen halnak ebben az országban.
máj. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
24%
Fogalmatok sincs milyen ember is igazából Azahriah. Érdemes megnézni a vele készült interjút Friderikusz csatornáján.
máj. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
85%

Képzetlen és műveletlen, vagy szakbarbár tömegeknek el lehet adni egy ilyen ostoba, felszíney, agresszív, tehetségtelen suttyó színvonaltalan zenéit, de igényes ember nem hallgatja. Miért?

Mert semmi új nincs bent, balkáni ritmusokat és dallamvilágot ötvöz egy hadarós, kúloskodó, de emiatt annál balkánibbnak ható szöveggel. Mert a többnyelvű szövegben sincs semmi vilagrengető, zenészek, énekesek sokasága alkalmazta már ezt világszerte.

Mert egy zenei füllel bíró ember számára világos, hogy itt sok kész panelből összegányolt dolgokról van szó, a szövegek jelentéstartalma közhelyes, nem frappáns, és csak az alsóbb retegeket képes megszólítani.

Mert a zenéiből hiányzik a bravúr, a tehetség, az, amitől tehetségesnek nevezünk valakit.

A nyegle, magát sokkal magasabb polcra képzelő, flegma es okoskodó (de nem okos) stílusa is irritáló.

Egy dolgot lehet "pozitívumként" kiemelni, hatásos menedzsmentje van, de pénz is mögötte, úgy könnyű.

Miközben nála milliószor tehetségesebb zenészek vannak, akik magas szintű, sok hangszeres zenéket írnak, de csak külföldön sikeresek, itthon nem ismerik őket és nem vevők rajuk.

A kultúra szintje ment le Mo.n nagyon az elmúlt 25 évben.

máj. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
29%

#9

Én igényes vagy igénytelen vagyok ha hallgatok Queen-t is meg Azahriah-t is?

máj. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!