Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Legelső hifi szettnek ez jó...

Legelső hifi szettnek ez jó lenne?

Figyelt kérdés

[link]



[link]



[link]



Meg felvilágosítanátok, hogy még milyen kábelre van ezekhez szükség? Illetve milyet érdemes venni?



2020. júl. 14. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
én is ezt venném ha futná rá.
2020. júl. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha valóban monitorhangot szeretnél, akkor, igen, nem rossz. De azért erős kétségeim vannak, hogy biztosan tudod, mit fogsz hallani, ha egy monitort veszel, sok helyen láttam már elégedetlenkedőket, akiknek fingjuk sem volt, mi az a monitor, csak rávágták, hogy milyen sz*r. Színezés nélküli, teljesen neutrális, minden hibát megmutató az eredeti felvételt közel 100%-ban visszaadó hangja van a monitoroknak, nem olyan mint egy átlag hifi hangfal puffogó basszussal és irreális fémes magasakkal, ezzel ugye tisztában vagy? :)
2020. júl. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel tisztában vagyok. Viszont ha jól tudom, a Monitor Audio Monitor az nem stúdiómonitor, hanem sima hifi hangfal, csak ezt a nevet adták neki :D
2020. júl. 15. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!