Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tippmix . Teniszben ha 1-1 az...

Sasa69 kérdése:

Tippmix . Teniszben ha 1-1 az állás és a harmadik szett előtt feladja valamelyik, az hány szettnek számít tippmix eredménynél? 2 nyert szettig megy, az opció : 2 vagy 3 szettes lesz a meccs, én azt játszottam 3 szett lesz .

Figyelt kérdés

2018. ápr. 30. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem buktad ezt a fogadást. Ezt abból gondolom, hogy focinál győzelemre raktam, ahol döntetlen lett és hosszabbításban ment le a mérkőzés (nem kellett büntető, mert született gól). "Végeredményben" jól fogadtam, ugyanis az a csapat nyert, akire én tippeltem, viszont az csak a 2x45 percre vonatkozott. Azaz a meccs ebből a szempontból X lett.
2018. ápr. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a foci egyértelmű , ott rendes játékidőre tippelsz , kivéve ha arra , ki jut tovább , lesz e hosszabbítás , 11 es . a fociról mindent tudok . csak van pár olyan sportág amiben a mix nem egyértelmű .
2018. ápr. 30. 16:47
 3/8 A kérdező kommentje:
amúgy én is úgy gondolom , hogy buktam , mert nem játszottak le 3 szettet , csak azt nem értem , akkor most döntetlen az 1-1 el , vagy milyen eredményt állapítanak meg . van amikor teniszben 1-0 át . elméletileg nem is az érdekel , hogy buktam e hanem , hogy a szabályzat szerint ilyenkor mizu ?
2018. ápr. 30. 16:49
 4/8 A kérdező kommentje:
meg az is furcsa , ha 1-1 és 4-2 nél adja fel valaki akkor sincs meg a 3 szett , vagy csak akkor ha bele sem kezdenek , érdekes ....
2018. ápr. 30. 16:51
 5/8 A kérdező kommentje:
amit Te játszottál ott a rendes játékidő X és hosszabbításban nyert az egyik , ez egyértelmű . gondolom kupa , eb , vb , ilyesmi lehetett .
2018. ápr. 30. 16:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor még nem ilyen volt a tippmix, a szelvény is teljesen más volt. X játszik Y-al. Erre több fogadási lehetőség volt, mint ahogy írtad is. Én simán arra tippeltem, hogy Y nyer. Egyértelműen nem volt leírva, hogy a hosszabbítás vagy a büntető már nem tartozik a fogadás tárgyát képező mérkőzéshez. Szóval fogadtam, hogy Y nyer. Nyert is, de hosszabbításban. A szabályzatban (teljes szabályzat) biztosan le volt írva, hogy ez így van, de szerintem a fogadók 99%-a nincs tisztában a teljes szabályzattal, mint akkor én sem. Ki olvas végig mittudomén hány oldalt. Mivel arra fogadtam, hogy Y nyer, ezért számomra egyértelmű, hogy Y nyert, mivel nem volt kitételnek megszabva, hogy az a rendes játékidőre vonatkozik. Biztosan le van írva a szabályzatban az ilyen esemény esetén történő fogadás érvényessége. Szóval csak ennek az átolvasását tudom javasolni
2018. ápr. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ebben igazad van , furcsa , hogy sokszor nem egyértelmű ! kb. 17-18 éve mixezek , de még most is sokszor meglep a " döntés " . a focinál még nem volt ilyen gondom , hisz ott van " ki jut tovább " meg " lesz e hosszabbítás " ergo ki lehet szűrni eleve .... amúgy megkaptam 1-1 után (gavrilova adta fel ma ) a 3 szett " játékot " , de még mindig nem tudom miért ? :)
2018. ápr. 30. 19:26
 8/8 belapus ***** válasza:

Azt kérdezed: "... hogy a szabályzat szerint ilyenkor mizu ?"

Akkor nem volna egyszerű megnézni azt a szabályzatot ?Annak is - mondjuk - az 54. oldalát ?

2018. ápr. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!