Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Apple Music, YouTube Music,...

Apple Music, YouTube Music, Spotify. Melyik a legjobb a három közül?

Figyelt kérdés
Most nem véleményt, hanem objektív tényeket szeretnék kérni elsősorban (persze ha valaki leírja a véleményét, az se baj, de akkor fejtse ki). Főleg előnyök, hátrányok érdekelnek.

2020. júl. 15. 10:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
68%

YouTube Music a legjobb szerintem.

Egy az hogy van benne rádió funkció, a másik meg az hogy olcsó.

2020. júl. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Egyetértek! :) meg hát több zene van benne..
2020. júl. 30. 15:00
 13/14 anonim ***** válasza:
89%
Én az Apple Music-ot használom és meg vagyok elégedve vele. Igaz hogy a Spotify-on nem próbáltam a prémiumot de az nélkül engem nagyon zavart hogyha kimondottan egy zenét akartam hallgatni akkor nem tudtam kiválasztani hogy melyik legyen az hanem ugye random volt a dolog és ugye prémium nélkül meg csak 6-ot lehet átugrani. Sokakat a hirdetések zavarnak de nekem azzal nem volt semmi problémám. Ha kipróbáltam volna a prémiumot akkor lehet másképp állnék a dolgokhoz de igazából végül azért döntöttem az Apple Music mellett mivel a diák előfizetés jóval olcsóbb volt mint a Spotify (igaz hogy mindkéttőnél van 3hónap próba de mivel az Apple Music-ot kezdtem használni és megszoktam ezért végül maradtam annál) A Youtube Music-ot én nem próbáltam és őszintén bennem fel sem merült amikor még azon gondolkoztam hogy melyik lenne a legjobb de általában jókat hallok róla szóval biztos az is jó. Mármint hogy igazából szerintem mind a három jó és használható és innentől már emberfüggő hogh kinek melyik válik be és melyiket szokja meg
2020. aug. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2020. aug. 18. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!