Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik az a Youtube videó...

Melyik az a Youtube videó ahol egy kb 5 éves lány énekel egy studióban?

Figyelt kérdés
Régről van egy emlékem, hogy énekelt egy studióban egy 5 év körüli kislány egy számra. Valami pörgős elektronikus zene lehetett. A csatornán ahol az a videó volt, ott volt még több hasonló előadás. 2013 vagy korábbi lehet a videó. Egyedül szerepelt és jól beleélte magát és kiadta a hangját. Nemtudom van-e esélyem megtalálni. Tudom, hogy ez így kevés infó, de hátha :D

2020. júl. 15. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, esetleg youtube előzményeknél a keresőbe beírod, hogy little girl singing vagy valami hasonló. Ha egyáltalán ugyanaz az account.
2020. júl. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Legalább 5-6 éve mininum volt hogy láttam, azóta már semmi se ugyan az. Sok féleképp kerestem, de eddig semmi. Az is segítene ha youtubeon konkrét évre is lehetne szűrni.
2020. júl. 16. 05:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!